Satılık Tekneler

55 Metrelik Damen Antalya’da Suya İndi
4/20/2021 55 Metrelik Damen Antalya’da Suya İndi Damen Yachting-Time Off

Hollandalı tersane Damen Yachting’in Antalya tesislerinde yapımı tamamlanan, 55 metrelik destek gemisi suya indirildi. Adı ‘Time Off’ olan süperyat destek gemisi, markanın oldukça popüler hale gelen YS 5009 tasarımının dokuzuncu gövdesi.

Damen Yachting-Time Off

İlk defa denize kavuşan yeni YS 5009 modeli destek gemisi, yapılacak olan son çalışmaların ardından sahibine teslim edilmeye hazır olacak. Teslimatın bu yaz gerçekleşmesi planlanıyor. 

Damen Yachting-Time Off

Damen’in bir süre önce suya indirdiği Gene Chaser adlı destek gemisinde tercih edildiği gibi, Time Off’un da büyük ana güverte kıç hangarı dikkat çekiyor. Burada çok çeşitli konfigürasyonlar kullanılabiliyor. Denizaltı indirme ve taşıma sistemleri, dalış operasyonları, ekipman taşıma ve atölye işlemleri bu çeşitli konfigürasyon seçeneklerinden bazıları. 

Damen Yachting-Time Off

Time Off
, tamamen Damen’ın kendi tasarım ve mühendislik ekipleri tarafından geliştirildi. Üstün navigasyon sistemleri ve makine dairesi montajları da, yine Damen’in ekipleri tarafından yapıldı. Hacmi 499 GT olan gemide 7 kişilik konuk grubu misafir edilebilirken, sabit mürettebat sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmış. 

Damen Yachting-Time Off
 
www.damen.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS