Satılık Tekneler

55 Metre Süperyat ''Sovereign'' Satıldı !
3/29/2021 55 Metre Süperyat ''Sovereign'' Satıldı ! Boyu 54,86 metre olan Sovereign adlı süperyat, satış listelerinde 5 yılı geride bıraktıktan sonra satıldı. Sovereign için talep edilen liste fiyatı 23 milyon 950 bin dolar idi. 

süperyat Sovereign

Newcastle Marine tarafından 2011’de yapımı tamamlanan süperyat Sovereign’in rutin bakımları, eksiksiz yapılmış ve 2020’de refite girmiş. Refit işlemleri kapsamında mutfak, köprü güvertesi, elektronik sistemleri yenilenmiş ve gövde rengi değiştirilmiş. Süperyatın iç mekanları Claudette Bonville & Associates tarafından tasarlanmış ve dekore edilmiş, dış tasarım ve mühendisliği de Murray & Associates tarafından yapılmış. 

süperyat Sovereign

Süperyat Sovereign, 14 kişilik konuk grubunu ağırlayabiliyor. Süperyatın 6 ayrı misafir kamarasının 2' si master kamara olarak düzenlenmiş. Toplam mürettebat sayısı da 12 kişiden oluşuyor. 

süperyat Sovereign

3 kat güverteden oluşan süperyat Sovereign’in skylounge güvertesi dikkat çekiyor. Panoramik dış manzara sunan bu güvertede, barbekü ve sonsuz havuz yer alıyor. 

süperyat Sovereign

Performans tarafında ise Sovereign’in 14 knot sürate çıkabildiği biliniyor. Yaklaşık 4500 deniz mili menzil sunan konforlu seyir sürati ise, 12 knot. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.