Satılık Tekneler

50 Metrelik Auspicious Satılık
10/22/2019 50 Metrelik Auspicious Satılık 50 metrelik süperyat Auspicious, Edmiston & Company tarafından satılığa çıkarıldı. Cor D Rover tasarımı çelik ve alüminyumdan inşa edilmiş olan süperyat, 2009’da suya indirilmişti. İtalyan Mondomarine yapımı olan süperyatın son refiti, 2013 senesinde gerçekleştirildi.

Auspicious

Lüks iç mekanlarıyla dikkat çeken Auspicious’ın dekorasyonunda, Harrison Eidsgaard imzası var. 5 kamaralı düzene sahip olan süperyatta, 10 kişilik misafir kapasitesi mevcut. Tam genişlikte bir master süit, 2 adet ikiz ve 2 adet çift yataklı kamara yer alıyor. Kamaraların tümünde eğlence sistemleri, televizyon ekranları ve ebeveyn banyoları var. Ek olarak, süperyatın 9 kişilik mürettebat kapasitesi bulunuyor.

Süperyatın dikkat çeken niteliklerinin başında, güneş güvertesindeki tuzlu su yüzme havuzu geliyor. Bu güvertenin kıç tarafında, geniş oturma alanı ve yemek bölümü düşünülmüş. Tüm bunlara ek olarak flybridge güvertesinde ise, spa havuzu ve güneşlenme minderleri yer alıyor.

Maksimum 16 knot sürate erişebilen süperyatta, çift 2480 beygirlik MTU dizel motorlar var.

Şuanda San Remo, İtalya’da bağlı bulunan süperyat için talep edilen, fiyat 13,9 milyon Euro.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.