Satılık Tekneler

50 Metre Lady Li Satılık
7/29/2021 50 Metre Lady Li Satılık Süperyat Lady Li

Heesen
üretimi 49,6 metre boyundaki süperyat Lady Li, satış listelerine girdi. İlk olarak 2015’de Hollanda’da suya indirilen süperyat, 2019 yılında kapsamlı refite girmişti. Mühendisliği ve tasarımı, üreticisi Heesen tarafından yapılmış olan süperyat için 28,5 milyon Euro talep ediliyor.

Süperyat Lady Li

Sportif ve dinamik çizgileriyle öne çıkan bir tasarım olan Lady Li’nin dış tasarımında Clifford Denn Design’ın imzası da var. İç mekanları Reymond Langton tasarladı. Yapım aşamasında üreticiyle birlikte, Arcon Yachts firması da görev aldı. 

Süperyat Lady Li

Hacmen 500 GT sınırının hemen altında yer alan süperyatın iç mekanlarında, Art Deco stili tercih edildi. Süperyatın genelinde mozaik taşlar, mermer dekorasyonlar ve büyük avizeler kullanıldı. Tavandan yere kadar uzanan camlara sahip tasarımda, dış manzara olduğu gibi iç yaşam alanlarına aktarılmış oluyor. 

Süperyat Lady Li

Süperyat Lady Li, 10 kişilik misafir grubunu ağırlayabiliyor. Süperyatın genişliğinin tamamından faydalanan master kamarası, ana güvertede konumlanıyor. Diğer misafir kamaraları ise alt güvertede. 

Süperyat Lady Li

Kıç tarafta geniş plaj kulübü, yine bu bölümde büyük bir bar ve öte yandan hamam, oturma alanları ve tam donanımlı spor salonu yer alıyor. Servis teknesi garajı ise, plaj kulübüne daha fazla alan yaratabilmek için baş tarafta konumlanıyor. 

Süperyat Lady Li

Performans tarafında ise, 15 knot maksimum ve 12 knot seyir sürati verileri mevcut. Süperyat Lady Li, bu süratleri çift MTU 8V 4000 M63 dizel makineleri sayesinde yakalıyor. 

Süperyat Lady Li
 
Fotoğraflar: Charl van Rooy / Superyacht Times
                   Emilio Bianchi 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.