Satılık Tekneler

41 Metrelik Yelkenli Surama Satılık
1/10/2020 41 Metrelik Yelkenli Surama Satılık Yelkenli Surama

Hollandalı tersane Royal Huisman yapımı 41 metrelik çift direkli yelkenli yat, satışa çıkarıldı. Mühendisliği Amerikalı tasarımcı Ted Hood tarafından gerçekleştirilen ve 1997 yılında yapımı tamamlanan yelkenli için, 7 milyon 900 bin Euro talep ediliyor. 

Yelkenli Surama

US Fontaine Design Group tarafından çizilen sportif dış çizgileri ve İngiliz stüdyo Winch Design imzalı iç mekanları, tecrübeli bir yat sahibi için özel olarak tasarlanmıştı. Geniş kamaralara sahip olan Surama, 8 kişilik konaklama kapasitesi sunuyor.

Yelkenli Surama  Yelkenli Surama

Kıç tarafta yer alan tekne sahibi kamarasının, kokpite doğrudan erişimi bulunan çalışma odası mevcut. Gövdenin merkezindeki suit misafir kamaralarında, Pullman yataklar yer alıyor. İç mekanların tümünde, aydınlık ve çağdaş dekorasyon dikkat çekiyor. 

Yelkenli Surama

Yelkenlinin güvertesi tamamen misafir kullanımı üzerine tasarlanmış. Kolay yelken idaresini merkezinde tutan güverte düzeninde yemek alanı için geniş bir kokpit, baş tarafta ise güneşlenme alanı yer alıyor. 

Yelkenli Surama  Yelkenli Surama

Tamamen alüminyumdan inşa edilmiş olan Surama, 2017 yılında kapsamlı bakım ve yenileme işleminden geçirilmiş. Aluminyum Rondal direkler ve furling sistemli karbon bumbaları olan süperyatın yelkenleri ise, Doyle Sails. 

Yelkenli Surama

Surama’nın çift MTU dizel motorları 570 beygir güç üretebiliyor. Maksimum 12,5 knot ve 11 knot seyir sürati sunan yelkenlinin, 4305 deniz mili menzil sağlayan ekonomik sürati 10 knot. 

Yelkenli Surama
 
Fotoğraflar : Camper & Nicholsons International

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS