Satılık Tekneler

36 Metrelik Hidrojenli Motoryat
10/17/2019 36 Metrelik Hidrojenli Motoryat Diana Yacht Design, 36 metre boyunda, hidrojenle çalışan motoryat konseptini tanıttı. Blue Angel isimli çevre dostu konsept, Diana Yacht Design tasarımı ve mühendisliğinde Exmar Yachting imzası taşıyor.

Blue Angel

Kısa mesafeli seyirlerde tamamen hidrojenle çalışan motoryat, uzun menzillerde hibrit elektrik gücünü kullanıyor. Hacmi 299 GT olarak hesaplanan Blue Angel, hidrojenle ilerlerken 12 knot sürate erişebiliyor. Tamamen hidrojenle seyir, sıfır emisyon ve sıfır titreşim anlamına geliyor. Yüksek güvenlik içerisinde taşınan hidrojen, silindirik tanklar içerisinde muhafaza ediliyor. 

Blue Angel

Maskülen ve güçlü hatlara sahip olan Blue Angel konseptinin tasarımcılarından Casper Marelis, konseptin otomobil tasarımlarından esinlenilerek ortaya çıkarıldığını söyledi. Geniş açık güvertelerinin ötesinde, tavandan yere kadar uzanan pencereleriyle dikkat çeken tasarım, dikey burun yapısı ve akışkan çizgilere sahip. 

Blue Angel
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.