Satılık Tekneler

14. Sanlorenzo SX88 Satıldı
3/20/2019 14. Sanlorenzo SX88 Satıldı Sanlorenzo, ilk defa 2018’de suya indirdiği ve 2017 Cannes Yachting Festival’da dünyaya tanıttığı modeli SX88’in, 14. gövdesinin satışının tamamlandığını açıkladı. Sanlorenzo satışın, Avrupalı bir müşterisine İspanya temsilciliği aracılığıyla gerçekleştiğini açıkladı. 

Sanlorenzo-SX88

26,7 metrelik motoryatın en güncel versiyonu olacak olan 14. gövde, sahibine 2020 yılında teslim edilecek. Karbon fiber infüzyon teknolojisiyle, GRP malzemeden inşa edilen SX88, SX serisinin amiral gemisi sıfatını taşıyor. Yaklaşık 30 metrekarelik beach club alanı sunan motoryatta, entegre vinç sistemi var. Volvo IPS itiş sistemiyle donatılan SX88 'de, en güncel denizcilik enstrümanları tercih ediliyor.

Alt güvertede 4 kamaralı düzen karşımıza çıkıyor. 2 adet ikiz yataklı, baş tarafta bir VIP ve bir master süit yer alıyor. Ana güvertede dümen istasyonu bulunmaması, misafirlerin kokpit bölümünden baş üstüne engelsiz erişebilmesi olanağı sağlıyor. 

Sanlorenzo, SX88 motoryatında üçlü Volvo 800 beygir dizel motorla, 23 knot maksimum sürat verisi sunuyor. Seyir sürati ise 20 knot.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint