Satılık Tekneler

Zeelander 44
16.12.2013

Zeelander 44 Hollanda’nın tekne üretimindeki kalite tutkusunun öne çıktığı, benzerlerinden çok farklı bir “deniz aracı”… Teknenin tasarlanması, mühendisliği ve testleri için 250.000 saat çalışma yapılmış ve ortaya oldukça farklı bir mini-megayat çıkmış. Dış görüntüsüyle hemen bu sıra dışılığının ipuçlarını veren tekne birbiriyle uyumlu hatları, mükemmel metalik boyası, krom aksesuarları ve cam parlaklığındaki ahşap kaplamalarıyla denizlerin “klasik Rolls Royce”’u olmaya aday bir tekne. Ancak megayatlarda rastlayabileceğiniz birçok konfor ekipmanı bu teknede standart olarak sunuluyor.

Zeelander 44

Hidrolik olarak açılabilen, kapandığında klasik yarış arabalarının hatlarını hatırlatan kıç platform, devasa açılır tavan, hidrolik olarak yükselip alçaltabilinen masa ve kaptan koltuğu Z44’ün bu boydaki diğer teknelerden ne kadar farklı olduğunu gösteriyor. Kokpitte ve kamaradaki mükemmel ahşap ve deri işçiliği kendinizi lüks bir otelin kral dairesindeymiş gibi hissettiriyor. Her kamarada ayrı ayrı ayarlanabilen soğutma ve ısıtma sistemi teknenin içerisini dışarıdaki havadan tamamiyle bağımsız hale getirebiliyor. Kendi sektörlerindeki en kaliteli üreticiler olan Bang&Olufsen ve Gaggeneau’dan alınan mutfak ve müzik ekipmanları teknenin “herşeyin en iyisi “ felsefesini destekler nitelikte.

Zeelander 44

Çift Volvo Penta IPS 600’ün sağladığı 870hp’lik güçle gaz kolundan gelen komutlara hızla tepki veriyor, dünyaca ünlü tasarımcı Frank Mulder tarafından şekillendirilen derin V gövde, çalkantılı sularda konforlu ve sarsıntısız bir seyir sunuyor ayrıca keskin manevraları sorunsuzca gerçekleştirmenizi sağlıyor. Yine ancak çok büyük yolcu gemilerinde ve ultra lüks megayatlarda kullanılan, deniz durumu ne olursa olsun sallantı ve yalpayo neredeyse yok eden Gyro Stabilazatör sistemi Z44’te ekstra opsiyon olarak müşterilere sunuluyor. Ancak çok şanslı, ünlü ve ufak bir azınlığın sahibi olabildiği, her biri birbirinden farklı Z44’ler Zeelander Türkiye güvencesiyle Türkiye’ye getiriliyor.

Zeelander 44

Teknik özellikler:

Tam boy: 13,50m.

En: 4,00m.

Su çekimi: 0,75m.

Deplasman: 14 ton

Motorlar: Çift Volvo Penta IPS600 (2 x 435hp)

Yakıt kapasitesi: 1900lt.

Su Kapasitesi: 1000lt.

Son sürat: 40 knots
Eğlence sistemleri: Bose ve Bang&Olufsen
Renk ve döşeme seçenekleri her müşterinin beğenisine göre şekillendirilebiliyor.

 

www.zeelander.com

Tel: +90 216 345 04 91


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.