Satılık Tekneler

YXT’nin 20 Metrelik Destek Gemisi Hazır
25.05.2016 YXT’nin 20 Metrelik Destek Gemisi Hazır
Hollandalı tersane Lynx Yachts’ın markası Yacht X Tender, 20 metre boyundaki süperyat destek gemisinin inşaatını tamamladı. Destek gemisinin önümüzdeki ay suya inmesi planlanıyor. Şu anda tersanede, geminin son boya işi tamamlanıyor ve güç üniteleri takılıyor. Tüm işlemlerin tamamlanmasıyla denize indirilecek olan destek gemisi, Temmuz ayında sahibine teslim edilecek ve ardından Eylül ayında Monaco Yacht Show’da sergilenecek. 

YXT 20

Çelikten üretilen YXT 20 destek gemisi, 45 metrekare gibi hayli geniş bir güverte alanına sahip. Geminin geniş güvertesinde ‘ana gemiden’ talep edilen deniz oyuncakları ve servis tekneleri saklanabilecek. Yine aynı amaca hizmet etmek üzere inşa edilen, bir önceki 24 metrelik modele kıyasla yeni YXT 20 daha geleneksel bir burun yapısına sahip. Yeni YXT 20’nin kıç taraftaki beach club’ı ise, 2014’de suya inen YXT ONE'da olduğu gibi katlanmıyor. 

YXT 20 -2

Geminin iç mekanlarının tasarımını Frank Darnet Design tamamladı. Dış çizgilerinde ise Diana Yacht Design imzası var. Gemide dört kişilik mürettebat için konaklama alanıyla birlikte mutfak, çamaşırhane ve geniş kiler alanları da mevcut. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.