Satılık Tekneler

Yüzer Güneş Enerji Platformu - PowerDock
08.12.2016 Yüzer Güneş Enerji Platformu - PowerDock Yüzer güneş enerjili platformlar, gelecekte teknelerin açık denizlerde şarj edilmesi ve denizlerin korunması açısından önemli görevler üstlenecek. Amerikan PowerDocks firmasının geliştirdiği otonom denizde şarj platformu “Marine Autonomous Powered Docking Platforms” (MAPDs), elektrikli deniz araçlarının açık denizlerde şarj edilebilmesini sağlayacak. Şarj platformu sadece elektrikli yatlara değil, aynı zamanda elektrikli su altı araçlarını da şarj edebilecek.

Yüzer Güneş Enerji Platformu - PowerDock

Elektrikli motoryatlar, otonom su üstü ve su altı deniz araçlarının şarj olması için kullanılabilecek olan şarj platformu, arzu edilirse deniz tarım işletmeleri ile askeri, ticari, savunma veya oşinografi amaçlı olarak dünyanın her yerinde kullanılabilecek.

Yüzer Güneş Enerji Platformu - PowerDock.

PowerDock tarafından geliştirilen MAPD, tamamıyla kendi başına açık denizde hizmet verebilecek bir güç platformu. Güç platformu araştırma ve geliştirme çalışmaları ile teknolojik entegrasyon, tam ölçekli deniz tarım üretimi yanı sıra, eğitim ve operasyon destekleme için de kullanılacak.

Yüzer Güneş Enerji Platformu - PowerDock..

Powerdock firmasının geliştirdiği yeni güç platformu için, bugüne kadar üretilmiş en zor koşullarda ve farklı derinliklerde kullanılabilecek özelliklerde olduğundan geleceğin teknolojilerine örnek olacak bir ürün denilmekte.

Yüzer Güneş Enerji Platformu - PowerDock...

Powerdock tarafından üretilecek olan yüzer güneş enerjili modüler güç platformları istenirse kıyıya monte edilecek, istenirse açıkta demirlenerek hizmet verebilecek. Denizdeki güç platformu yenilebilir enerji istasyonu olacak. Güneş enerji panelleri, güç depolama ünitesi, elektrik şarj ekipmanları ve meskun mahallerden veya kıyıdan uzaklarda denizcilere gerekebilecek tüm donanımlar depolanabilecek. Powerdock üretimi olan platformlarda arzu edilirse küçük bir market binası da olabilecek.

Yüzer Güneş Enerji Platformu - PowerDock,

Yeni geliştirilen platform pazara bambaşka, benzersiz uzmanlık ve deneyim katacaktır. Enerji güç platformu yapımı için yeni nesil malzemeler kullanılmış. Gelişen teknolojiler sayesinde yeni malzemelerin de bulunması ile, farklı hizmetler verecek yeni ürünler geliştirilecektir. PowerDocks ekibinin yenilenebilir enerji, enerji depolaması, elektrikli araç şarjı, elektrik dağıtımı, gelişmiş kompozit malzemeler ve teknolojilerin kullanılması konusundaki uzmanlığı sayesinde, yüzer güneş enerjili şarj platformu gerçeğe dönüştürülmüş.Gelecekte şehirlerin karmaşasından ve gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlerin kuracakları Powerdocks köylerini,, denizlerin sakin koylarında görmeye kendinizi şimdiden hazırlayabilirsiniz.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder