Satılık Tekneler

YJA Ödüllleri Sahiplerini Buldu
14.01.2015 YJA Ödüllleri Sahiplerini Buldu
Sir Robin Knox-Johnston, Yatçılık Dünyası Yazarlar Birliği YJA tarafından dördüncü kez Yılın Denizcisi ödülüne layık görüldü.

75 yaşındaki yelkenci Sir Robin Knox-Johnston, geçen yıl katıldığı transatlantik Route du Rhum yarışını üçüncü sırada bitirmişti. Knox-Johnston dördüncü kez kazandığı bu ödülü ilk olarak 1969 yılında almıştı.Dorset Christchurch’ten Windsurf yarışçısı Emma Wilson, yılın en genç yelkencisi ödülünü olağanüstü başarılı bir 2014 yılı sonrasında kazandı.

Daha 15 yaşında olan Emma Wilson yılın ilk döneminde U-17 Avrupa Şampiyonluğu zaferi sonrasında, hem U-17 hem de U-19 Dünya Şampiyonluklarını kazanma başarısı gösterdi.Londra’daki Trinity House’da düzenlenen ve Boats.com’un sponsor olduğu ödül gecesinde, Yılın Denizcisi ödülünü Sir Robin Knox-Johnston’a, boats.com Başkanı Ian Atkins verdi.

Yatçılık Dünyası Yazarlar Birliği YJA Iain Percy’ye, Andrew Simpson Yelken Vakfı için fon oluşturma çalışmalarında gösterdiği üstün başarılar nedeniyle özel ödül olarak Ömür Boyu Başarı Ödülü takdim etti.
 
yatvitrini.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder