Satılık Tekneler

Yılın Motoryatı: Rio 44 Colorado
15.11.2016 Yılın Motoryatı: Rio 44 Colorado Kuzey İtalyalı üretici Rio, model yelpazesini genişletme politikasını tüm hızıyla sürdürüyor. Rio, yeni 14 metrelik 44 Colorado modeliyle, kapalı hard top sınıfına bir motoryat daha eklemiş oldu. Yeni 44 Colorado, 45 feet ve aşağısı kategorisinde '2017 Avrupa Yılın Motoryatı' ödülüne layık görüldü. 

Rio 44 Colorado

Alanların oldukça akılcı biçimde kullanıldığı 44 Colorado tasarımının, iç mekanında üç adet kamara var. Şimdilik 42 ve 46 Air modellerinden, hangisinin yenisi olarak piyasaya sürüldüğü bir tartışma konusu olsa da, aynı gövdeyi kullanan bu üç modelin de satışının devam edeceği bir diğer tez olarak konuşuluyor. 

Rio 44 Colorado-2

Air modelleri, 44 Colorado’dan temelde farklı çift kamaralı, hard top tavanlı ve IPS itiş sistemli motoryatlar olarak karşımızda. 

Rio 44 Colorado-3

Yeni Rio 44 Colorado, çok daha büyük motoryatlardan beklenecek düzen seçenekleriyle piyasaya çıkıyor. Bu niteliklerden en dikkat çekeni ise, ana salonla kıç güverteyi ayıran üç kanatlı cam kapılar. Bu kapılar istendiğinde tamamen ortadan kalkarak, 8 metrekarelik geniş ve açık bir yaşam alanı ortaya çıkarıyor.

Rio 44 Colorado-4

Ek olarak 14 metrelik boyuna ve bu boyutlarda tam genişlikte bir master kamaraya sahip olmasına rağmen, üç adet misafir kamarasıyla dikkat çekiyor. Alt güvertenin iskele tarafında VIP, sancak tarafında ise üçüncü misafir kamarası konumlanıyor. Mutfağı ise ana güvertede, dümen istasyonunun hemen arkasında yer alıyor.

Rio 44 Colorado-5

Yeni Rio 44 Colorado’da, standart olarak 480 beygirlik şaftlı Cummins motorlar sunuluyor. İsteğe göre 370 beygirlik Volvo kuyruk motorlarıyla da donatılabiliyor. Teknik detayları:

Tam boyu: 14,11 metre
Genişliği: 4 metre
Kuru ağırlığı: 12500 kilogram
Yakıt kapasitesi: 1400 litre
Su kapasitesi: 300 litreYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.