Satılık Tekneler

Yılın İlk Ödülünü Kazanan “Riva 76’ Perseo”
20.01.2017 Yılın İlk Ödülünü Kazanan “Riva 76’ Perseo” Riva 76’ Perseo coupé, Londra Boat Show'da düzenlenen ödül töreni sırasında, Custom Yachts kategorisinde zafere ulaştı ve 2017 yılının ilk denizcilik ödülünü kazandı. 2017 yılının “Motoryat Ödülleri”, sektörün en önemli denizcilik dergilerinden bazılarını bünyesinde barındıran, İngiliz yayıncılık kuruluşu IPC Media tarafından düzenlendi. Ödül töreni seremonisi, Londra'da 15 Ocak'ta tamamlanan 63. London Boat Show sırasında, 9 Ocak 2017 gecesi “The Rosewood Hotel”de düzenlenen Gala Yemeği sırasında gerçekleştirildi.

Riva 76’ Perseo coupé

Riva 76'Perseo'nun kendine özgü tasarımı, “Özel Yapım Yat” kategorisinde ödüle layık görüldü. Ödül; teknik, estetik ve yenilikçi ölçütlerin kapsamlı bir şekilde incelenmesinden ve yalnızca sektörün önemli tersanelerin tecrübeli mühendisleri tarafından onaylanmasını takiben, gazetecilerin ve tecrübeli yat kaptanlarının yürüttüğü tam performanslı deniz testlerinden sonra verilmektedir.

Riva 76’ Perseo coupé.

Riva 76’ Perseo coupé, Ferretti Group’un Ürün Strateji Komitesinin, grubun Mühendislik Departmanı, şirketin kurucularından tasarımcı Mauro Micheli ve Riva’nın tüm filosunun tasarımında birlikte çalıştıkları Sergio Beretta’nın, Officina Italiana Design firmasının işbirliğinde geliştirildi.

Riva 76’ Perseo coupé..

Tasarım firması Riva’nın filosunu karakterize eden sportif estetik gövde ve üst yapısına ilave olarak eklediği 43 metre kareyi bulan cam yüzey ile, benzersiz bir motoryat yaratmış. Gövdenin her iki yanındaki geniş pencerelerin oluşturduğu iki eliptik yüzeyler, birbirine paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş Riva logosunun bulunduğu detay ile bağlanıyor.

Riva 76’ Perseo coupé,

Geniş güneşlenme terası, motoryatın aerodinamik dış çizgilerine uyumlu bir şekilde entegre edilmiş ve ayrıcalıklı bir konumdan yönlendirilmesine olanak sağlayan gizemle rahatlamayı temin ediyor.

Riva 76’ Perseo coupé Riva 76’ Perseo coupé,.

“Özel Yapım Yatlar” ödülünü kazanan İtalyan Riva 76’ Perseo coupé, konforlu, performanslı, üstün özellikleri, her zaman geçerli olan tasarımı ve neredeyse mükemmel kombinasyonu ile, enfes detayları bünyesinde birleştiriyor.

www.riva-yacht.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder