Satılık Tekneler

Yılın Genç Tasarımcı Ödüllerinde Finalist 6 Tasarımcı
11.01.2016 Yılın Genç Tasarımcı Ödüllerinde Finalist 6 Tasarımcı
2016 Genç Tasarımcı Ödülü için, jürinin uzun değerlendirmeleri sonrasında altı genç finalist belirlendi. 2016 yılının yarışmasında gençlere hedef olarak, 45 metre uzunluğundaki bir süperyatın tüm güverteleri ve güverte salonları, açık ve kapalı her alanı ile beraber bir eğlence yatına dönüştürülmesi verildi.

Marlena-Ratajska

Öğrenciler ve stajyerlere açık olan Yılın Genç Tasarımcısı yarışmasının amacı, binlerce yarışmacı arasından en başarılı tasarımı ortaya çıkartmak. 2016 Genç Tasarımcı Ödülü için, altı finalistin sponsorluğunu Hollandalı süperyat üreticisi Oceanco üstlendi. Yarışmanın sponsorluğunu Hollandalı firmanın üstlenmesine rağmen, bu yıl yarışmacılara görev olarak, bir İtalyan süperyatının yeniden tasarlanması verildi. Hedef konukların özellikle açıkta eğlenmesi olarak belirlendi.

Ben-Hills Dave-Rowles

Özgün olarak geniş bir deniz güvertesi, güneşlenme alanları, sinema, sağlık kulübü, spa, spor salonu ve geniş bir garaj yarışmacıların hayallerine bırakıldı. Yarışmacılar baz olarak, Vripack Naval Architects tarafından özel olarak hazırlanmış olan, 45 metre uzunluğundaki süperyat üstünde hünerlerini gösterdiler.

Leah-Gowoon-Park Lujac-Desautel

2016 yılının finalistleri arasında bir de kadın yat tasarımcısının olması büyük sürpriz oldu. Yarışmaya İtalya Milano’dan katılan kadın tasarımcı, tasarladığı lüks parti teknesi ile finale kalmayı başardı.

Baoqi-Xiao

Dünyanın her yerinden yarışmaya katılanlar arasında, finale kalan 6 yarışmacının bundan sonraki masraflarını Oceanco üstlenecek. Finale kalan Baoqi Xiao, Lujac Desautel, Leah Gowoon Park, Ben Hills, Marlena Ratajska ve Dave Rowles isimli yarışmacılar, önce Oceanco tersanesini gezecekler. Daha sonra Avusturya Kitzbühel’de süperyat tasarım sempozyumu “Superyacht Design Symposium” ve “ShowBoats Design Awards” ödül gecesine Oceanco sponsorluğunda katılacaklar. Kazanan finalist ise, Neptune özel ödülünü ve yarışmanın para ödülü olan 5.000 €’yu alacak.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.