Satılık Tekneler

Yepyeni İç Tasarımıyla Hanse 675
04.03.2016 Yepyeni İç Tasarımıyla Hanse 675

Hanse, lüks stilini yeni ‘amiral gemisiyle’ piyasaya çıkarıyor. 21 metre boyundaki yeni Hanse 675, Hanse Yachts AG firmasının ve tüm seri üretim Alman yatlarının şimdiye kadarki en büyük modeli niteliğini taşıyor.

Hanse 675

Hanse Yachts AG’nin CEO’su Dr. Jens Gerhardt; ‘Duygularımız ve son teknolojimizi bir araya getirerek ortaya çıkardığımız bu yeni model, Hanse’nin tasarım felsefesi ve lüks-modern anlayışıyla çok daha avangart bir iç mekan ve akışkan dış çizgiler ortaya koyuyor.’ diyor.

Hanse 675-2

Diğer tüm Hanse modellerinde olduğu gibi yeni Hanse 675’te de Judel/Vrolijk & Co imzası var. Yeni 675’in pürüzsüz şekilleri ve yüzeyleri, düzenli güverte dağılımı, yelkenlinin sportif ruhuna katkı sağlıyor. Uzun, tik ön güvertesi de güneşin tadını çıkarmak için benzersiz bir ortam sağlıyor.

Hanse 675-3

Gövdesinde kullanılan geniş camlar ve elektrikli açılır parçaya sahip panaromik tavanı, içeriye güneş ışığını maksimum düzeyde alabilecek şekilde tasarlanmış. Genişletilmiş multimedya paketiyle piyasaya sunulan yelkenlide, 21 inç ekranlar ve çok sayıda hoparlör ile de eğlence sistemi oldukça tatmin edici.

Hanse 675-4

Yumuşak kıvrımlı ve pürüssüz geçişlerin kullanıldığı mobilyalar, el işçiliği ürünü deri ve ahşap panellerle seri üretim yatlarda rastlanmayacak bir iç atmosfer sunuyor.

Tekne sahibi kamarasında dalga biçimli, yumuşak geçişli ve kıvrımlı tasarım uygulanmış. Bu sayede kamarada en üst seviyede alan oluşturulmuş.

Hanse 675-5

Geniş salon kımsında genel olarak sıcak bir ev atmosferi hakim. Sanatsal detayların uygulandığı salonun oyun masası, isteğe göre bir ofis ortamı oluşturacak şekilde bilgisayar ekranının yer aldığı bir çalışma masasına da dönüştürülebiliyor. Salonda ayrıca bir kahve sehpası ve şarap soğutucu da bulunuyor.

Hanse 675-6 Hanse 675-7

Yine yuvarlak çizgilerin kullanıldığı banyolarda olabilecek en geniş alanlar oluşturulmuş. Hanse Yachts’ın paslanmaz çelik ve kaliteli ahşap detayları uyguladığı banyolarda kalite ve özgün mimari vurgulanmış.Hanse 675’in kişiye özel yaşam alanı algısı da oldukça ön planda tutulmuş. Kokpitin iskele tarafından ayrılmış olan özel personel girişi, mutfak ve üç kişilik personelin konaklayabildiği tayfa kamarası bölümüne ulaşıyor. Bu kısımlar yine misafirlerin yaşam alanlarından tamamen ayrılıyor. 

www.hanseyachts.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder