Satılık Tekneler

Yeni Wider 165
11.03.2014

Alüminyum yapıya sahip olan Wider 165'in tasarımı Fulvio De Simoni, Tilli Antonelli ve Wider design team tarafından tasarlandı. Wider Yacht'ın CEO'su Tilli Antonelli'nin yapmış olduğu açıklamaya göre tasarımlardaki en büyük yaratıcılığın “Asla Yetmez” motto'sundan geldiği ve her zaman yeni ve özel tasarımların müşterilere sunulması gerektiği görüşünde.

Wider 165

Wider 165'in kıçında bulunan güneşlenme alanı “Wider Beach” olarak adlandırılmış. Oldukça geniş olan bu alana birde teknenin kıç yan güverte kapakları açılarak arka alan ile birleştirilmiş ve yüzme platformu bu alan ile birlikte daha'da büyük bir hale geliyor. Kıçta bulunan garaj, yüzme platformu suya indikten sonra rahat bir şekilde bir Wider 32'yi içine alabiliyor. Wider 165 'in diger garajında ise 3 kişilik denizaltı gezintisi yapabilceginiz “Submersible” denizaltısı bulunmakta.

Wider 165

Wider tersanesinin yapmış oldugu diger teknelerindeki gibi Wider 165 elektirikli diesel itiş sistemine sahip ve bu sayede menzili oldukça fazla. Bilindik motor dairesi yerine, iki adet biri basta olmak üzere “Power Generator Room” ve birde kıçta bulunan “Technical Room” içerisinde LiPo bataryalar bulunan bir daireler tasarlanmış, bu sayede teknenin orta alanı misafir kabinleri için çok daha rahat ve geniş olması sağlamış.

Wider 165

Flybridge'de bulunan yemek takımı,güneşlenme şezlongları, bar ve jakuzzi ile misafirlerin en iyi şekilde vakit geçirmesi düşülmüş. Teknenin baş kısmında bulunan lounge alanı ve ortaya konumlandırılmış büyük ölçekli jakuzzi, en başta'da helikopter pisti Wider 165'in diğer göze çarpan özelliklerinden.

Wider 165

Bu projede kullanılan elektirik itiş gücü, kendi alanında üne sahip olan Emerson Industrial Automation firması tarafından sağlanıyor.  

www.wider-yachts.it


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.