Satılık Tekneler

Yeni Vicem Classic 46 IPS
23.03.2017 Yeni Vicem Classic 46 IPS Türk tersane Vicem Yachts, yeni Classic 46 IPS modelini Palm Beach Uluslararası Yat Fuarı’nda tanıtmayı planlıyor. 

Vicem Classic 46 IPS

Vicem stilini tipik olarak yansıtan bir tasarım olan yeni Classic 46 IPS motoryat, ABD pazarında hayli ilgi çekecek bir model. Vicem’in bu boyutlarda fiberglass ve epoksi malzemeden ürettiği ilk model olma özelliğini taşıyan yeni Classic 46 IPS, verimli seyirler ortaya koyacak üstün gövde tasarımı sunuyor. 

Boyuna göre geniş sayılabilecek bir tasarım olan Classic 46 IPS; 4,6 metrelik genişliğe sahip. Vicem, yeni motoryatında alıcının talebine göre iki veya üç kamaralı iç düzen sunacak. Classic 46 IPS’in flybridge versiyonu da piyasaya çıkacak. 

Verimli gövdesi ve çift 435 beygirlik Volvo Penta IPS600 makineleri sayesinde yeni Classic 46 IPS, 30 knot sürate çıkabiliyor. Motoryatın seyir sürati ise 26 knot.
 

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder