Satılık Tekneler

Yeni Vanquish Motoryat, VQ90 Veloce
01.06.2016 Yeni Vanquish Motoryat, VQ90 Veloce
Hollandalı yat markası Vanquish Yachts, yeni bir sportif motoryat konsepti tasarladı. VQ90 Veloce isimli bu yenilikçi tasarım, tam olarak 27,4 metre boyunda. Vanquish Yachts bu üstün özelliklere sahip motoryatın, asıl niteliğinin muazzam performansı olacağını belirtiyor. 

VQ90 Veloce

27 metrelik bu tasarımı ortaya çıkarırken dünyaca ünlü tasarımcı Guido de Groot ile işbirliği yapan Vanquish Yachts, 60 tonluk deplasmanı tamamen aluminyum malzeme kullanarak ortaya çıkardı. Genişliği 7,2 metre olan VQ90 Veloce motoryatta, on kişilik misafir konaklama kapasitesi var. Tasarımında optimum gürültü izolasyonundan bahsedilen motoryatın iç mekanı, alıcısının isteğine göre dört farklı versiyondan biri olacak biçimde düzenlenebiliyor.

VQ90 Veloce-2

Her bir versiyonda farklı şekilde ortaya çıkarılan mutfak bölümünü, İsviçreli şef Rene Schudel tasarlıyor. Motoryatın dikkat çeken bir diğer özelliği de, panaromik cam tavanı. Kıç tarafındaki geniş açık güverte alanı ise, al fresco anlayışını mükemmel biçimde yansıtan diğer öne çıkan niteliği.

VQ90 Veloce-3

Üç adet MTU 16V 2000 makinelerle donatılmak üzere tasarlanan motoryat, 55 knot’ın üzeri süratlere çıkabilecek. Bu boyutlarda dünyanın en süratli 10 motoryatı arasına girebilecek olan Vanquish VQ90 Veloce’nin, daha mütevazı bir versiyonu da mevcut. Nispeten daha güçsüz makinelerle donatılan bu ikinci versiyonla motoryat, 40 knot sürate erişebiliyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder