Satılık Tekneler

Yeni Süperyat Oyuncağı "Yellow Submarine"
23.05.2015 Yeni Süperyat Oyuncağı "Yellow Submarine" Yellow Submarine, GSE Trieste firmasının ürettiği yeni denizaltı markası. Elektrik motorlu, sarı denizaltı Yellow Submarine, Y.CO tarafından satılıyor.

Yellow -Submarine

GSE Trieste’nin ürettiği sarı renkli Yellow Submarine denizaltı, elektrik motoru sayesinde sualtı dünyasının keyfini çıkarmak isteyen süperyat sahipleri için ideal bir seçenek. 

VAS 525/60 adlı bu denizaltı modeli askeri standartlarda tasarlandı ve üretildi. Bir süperyat gibi, ‘ana gemiye’ bağlantılı çalışma prensibine sahip denizaltı, 5 kişiye kadar taşıyabiliyor. Denizaltının inebildiği maksimum derinlik 525 feet yani 160 metre. Denizaltı bu derinlikte 8 saate kadar kalabiliyor. 

Yellow -Submarine-cocpit

Amerikan Sahil Güvenlik kriterlerine uygun olarak üretilen sarı denizaltı, aynı zamanda RINA standartlarında. Yellow Submarine marka bu denizaltıyı üreten GSE Trieste, 1991’den beri sualtı araçları pazarında adından söz ettiriyor. Firma, sualtı arkeoloji, açıkdeniz ve keşif araçları üretiyor. 

Yellow -Submarine-interiorYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.