Satılık Tekneler

Yeni Süperyat Konsepti Moea
10.03.2017 Yeni Süperyat Konsepti Moea

Parisli tasarımcı ve mimar Mahjoub El Mahmoudi, MUB Design Studio etiketli en yeni tasarımını açıkladı. 85 metre boy uzunluğuna sahip olan, yeni süperyat konseptinin ismi ‘Moea’. MUB Design Studio, yeni konseptlerinin sürat ve konfor odağında geliştirildiğini belirtti. 

Yeni Süperyat Konsepti Moea

Tasarımcısı El Mahmoudi, kosept yatının dış çizgilerinin felsefesiyle ilgili şunları söyledi; ''Bu yatın dış görünüşü, tasarımın en önemli niteliğini yansıtıyor. Mermi biçimindeki silüetiyle Moea, sürat odaklı bir yat olduğunu ilk bakışta yansıtıyor. Bu sıra dışı dış görünümü sayesinde Moea, yatçılık dünyasında rahatça farkedilecek şık bir model oldu.'' dedi.

Yeni Süperyat Konsepti Moea.

Moea, bir çok özel yaşam alanı ve özellik barındırıyor. Bunların başlıcaları; tam donanımlı spor salonu, geniş akvaryumu, büyük yüzme havuzu ve beach club’ı. Yat, bunların ötesinde jakuzzi alanı, gece kulübü ve denizaltı gibi beklentilerin ötesinde özelliklere sahip. 

Yeni Süperyat Konsepti Moea..

Moea’yı performans açısından ele alacak olursak, ikiz CAT 3516 makinelerin tatmin edici performansı karşımıza çıkıyor. Maksimum 20 knot sürate çıkabilen yatın hesaplanan seyir sürati 17 knot. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder