Satılık Tekneler

Yeni Sunseeker 95
11.09.2015 Yeni Sunseeker 95

İngiliz tersanesi Sunseeker, üretimde olan yeni modeli Sunseeker 95 projesinin görsellerini paylaştı. 100 feet altı sınıfta olacak yeni motoryatın 2016 yılında pazarda büyük ses getirmesi bekleniyor. Sunseeker tarafından yapılan açıklamada, Sunseeker 95 süperyatında, bu boyuttaki bir yata oranla çok fazla avantajların olacağı belirtildi.

Sunseeker 95

Sunseeker geleneksel görünümünü koruyarak, üç güverteli tekne yaşamında özgürlük ve esneklik sunan modelini geliştirdi. Yeni Sunseeker 95'in master kabini ana güvertede yer alıyor. Kamaranın ön bölümünde yer alan bir merdiven ile, orta bölümde bir giyinme odası ve oturma grubuna erişiliyor. Tekne sahibi kamarasının ana güverte katı, yatak odasını oluşturuyor. 95 Yacht’ın dört veya beş adet misafir kabinli versiyonları da alıcının isteğine sunuluyor. Bu seçeneklerde gövdenin ortasında konumlanan tam genişlikte bir VIP kamara ile birlikte, misafir kamaraları veya dört adet birbirinin aynısı olan misafir kamaraları tasarlanmış. Personel kabinleri ise kıç tarafta yer alıyor. 

Sunseeker 95-1

Yükseltilmiş dümen evi, motoryatın dikkat çekici bir diğer unsuru olarak göze çarpıyor. Bu boyutlardaki bir motoryat için fazla dikkat çekici olan bu özellik 95 Yacht’ı emsallerinden ayırıyor. 

Ana güvertenin üstünde yer alan flybridge, harika bir eğlence alanı olarak düzenlenmiş. Fazlasıyla oturma yeri ve bir de jakuzi bulunuyor.

Hemen hemen bütün Sunseeker yatlarında gördüğümüz gibi, yeni Sunseeker 95'in de en dikkat çekici özelliği performans odaklı olması. Motor güç ünitesi olarak farklı konfigürasyon sunulacak. Biri standart model, diğeri ise opsiyonel olarak daha güçlü. 

Klasik derin V gövdeli yeni Sunseeker 95, 28 knot maksimum hızının yanı sıra, 24 knot seyir hızı ile gerçekten performanslı bir yat olacak.

Sunseeker 95-2

Sunseeker satış müdürü Gary Cleaverly yapılan açıklamada; yeni Sunseeker 95 süperyatının çizimleri ve planlarını duyurmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledikten sonra, bu yeni motoryatın Sunseeker tasarımlarında, 100 feet altında 5 kamaraya sahip model olarak, bir devrim olacağını ekledi.

Sunseeker 95
, Sunseeker teknoloji ve tecrübesinin en üstün tasarım ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Sunseeker 95, kategorisinin özelliklerinin üstünde sahip olduğu yenilikçi yapı bileşenleri ve avantajları ile sektörde bir öncü olacak.

Sunseeker 95'in halen İngiltere Poole, Dorset’teki Sunseeker International Shipyards tersanelerinde üretimine devam ediliyor. Sunseeker yaptığı açıklamada, yeni süperyatının 2016 ilkbaharında denizlerde olacağını duyurdu.


www.sunseeker.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder