Satılık Tekneler

Yeni Sunseeker 66 Manhattan
03.03.2017 Yeni Sunseeker 66 Manhattan Ocak ayında Londra Yat Fuarı’nda dünyaya lanse edilen yeni 66 Manhattan, Sunseeker’ın flybridge serisinde yeni bir sayfa olacak. Orta boy bir flybridge motoryat olan yeni 66 Manhattan, şık ve sportif çizgileriyle dikkat çekiyor. 

Sunseeker 66 Manhattan

Sunseeker
’ın 2016 senesinde piyasaya sürdüğü 52 Manhattan modelinin ardından gelen yeni 66 Manhattan, üst güvertesindeki daha fazla pencere alanıyla göze çarpıyor. Yaşam alanları düzeninin yeni baştan planlandığı bu model, 20 metre sınıfında motoryat arayanlara hayli tatmin edici bir düzen sunuyor. 

Sunseeker 66 Manhattan.

Motoryat endüstrisinin önde gelen markalarının bu sınıfta kullandığı bazı önemli detaylara, 66 Manhattan’da rastlamak mümkün. 4 adet çift kişilik kamara düzenine sahip olan 66 Manhattan’da, ayrı girişi olan ve gövdenin merkezinde konumlanan tekne sahibi kamarası tasarlanmış. Bu, 5 yıldan fazladır Prestige markasının modellerinde karşımıza çıkan bir özellik. Azimut’un motoryatlarında yıllardır göze çarpan flybridge finleri ise, 66 Manhattan’ın yeni ve dikkat çekici niteliği olarak karşımızda. 

Sunseeker 66 Manhattan..

Sunseeker’ın dayanıklılığı itiş sistemleri seçeneklerinde de ön plana çıkıyor. Yeni 66 Manhattan modelinde Sunseeker, şaftlı MAN 1200’er beygirlik kombinasyonu veya 900’er beygirlik Volvo IPS pod itiş sistemi kombinasyonunu sunuyor. 

Sunseeker 66 Manhattan...

Teknik özellikleri:

Tam boyu: 20,81 metre
Genişliği: 5,26 metre
Su kesimi: 1,8 metre
Ağırlığı: 38500 kilogram
Yakıt kapasitesi: 4000 litre
Su kapasitesi: 900 litre
Süratler: 32 knot maksimum, 10 knot ekonomik
Menzil: 550 deniz mili
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.