Satılık Tekneler

Yeni Sunreef Power 115 Mega Katamaran
05.12.2014 Yeni Sunreef Power 115 Mega Katamaran
Sunreef Yachts, katamaran serisi yatlarına yeni modelleri eklemeye devam ediyor. En son modeli Sunreef Power 115, çift gövdeli tasarımların sağladığı mekan avantajlarını, konforu ve güvenliği maksimize etmiş durumda.

Yeni Sunreef Power 115 Mega Katamaran

35 metre uzunluğunda olacak megayat, Sunreef 90 serisinin yerini alırken benzer özelliklere sahip olacak. Yeni megayatta yaklaşık 700 m² alan ile, toplam 12 konuk için en mükemmel olanaklar sunulacak. Master kamara, ana güvertede yer alan, balkon olarak da düşünülebilecek açık alanı ile birlikte yer alıyor.

Sunreef Power 115’in ana güvertesinin büyük bir bölümünü, devasa ölçülerdeki barı da olan ana salon ve isteğe bağlı olarak yer alacak açılabilen balkon kaplıyor. 13,80 metre genişliğindeki güverteyi kaplayan salonda, farklı yerleşim düzenine sahip oturma grupları yerleştirilebilecek. İlave olarak da kullanılabilecek, yedek 80 m² alanda bulunuyor. Bu alan bir ofis, spor merkezi veya megayatın merkezinde, harika ölçülerde servis mutfağı olarak değerlendirilebilir.

Yeni Sunreef Power 115 Mega Katamaran

Sunreef Power 115’te beş konuk kamarası megayatın çıkma bölmeleri arasında bölüştürülerek, alt güverteye konumlandırılmış. Bunun yanı sıra bir kamara, tender garajının hemen yanında yatta ağırlanacak olan VIP konuklar için tasarlanmış. Tender garajında jet skiler, RIB veya başka her türlü deniz spor gereçleri koyabileceğiniz alanlar mevcut.

Sunreef, mega katamaranın iç tasarımında yatı sipariş edecek kişiye büyük esneklik bırakıyor. Megayatın sunumunda kullanılan görsellerde, iç mekanlarda toprak rengi öne çıkıyor. Böylece modern bir görünüm sergilenmiş. Sunreef Power 115, daha önceki projelerinde olduğu gibi geniş ölçüde ahşap, deri ve diğer malzemelere de yer verecek. Mega katamaranda 6 personel için de gerekli konaklama bölümleri bulunuyor. 

Yeni Sunreef Power 115 Mega Katamaran

Sunreef motor seçenekleri için de yat sahibine çeşitli motor seçenekleri sunuyor. Sunreef’in ilk önerisi çift 2.600 HP MTU ile, 30 knot hız yapılacağı hesaplanmış. Ancak Sunreef Power 115, bu seçeneğe ilave olarak su jeti güç ünitesi veya Volvo Penta IPS ünitesi ile de donatılabilir. İkinci bir çözüm ise daha az yer işgal edecek olan dizel motorlar. Bu sayede yaklaşık yüzde 40 yakıt tasarrufu sağlanabiliyor. Ne olursa olsun motor seçimi, böyle bir megayata sahip olacak kişinin deniz keyfini maksimumda yaşamak için yapacağı bir tercih. Mega katamaranın su kesimi ise sadece 1,70 metre.
 

Kaynak : http://www.sunreef-yachts.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder