Satılık Tekneler

Yeni Squadron 53
25.11.2016 Yeni Squadron 53 İngiliz Fairline Yachts yeni Squadron 53 motoryatını ilk kez 2017 Boot Düsseldorf fuarında sergileyeceğini açıkladı. 

Squadron 53

İngiliz lüks motoryat ürercisi Fairline Yachts’ın paylaştığı bilgisayar desteği ile oluşturulmuş görsellerde, yeni Squadron 53 çok göz alıcı görünüyor. 21 Ocak 2017 günü kapılarını açacak olan 2017 Boot Düsseldorf’ta ilk kez sergilenecek yat, Fairline Yachts’ın 53 feet boyutundaki üçüncü jenerasyon motoryatı oluyor.

Motoryat dünyasının merakla beklediği yeni Squadron, Fairline’ın mevcut 53 feet uzunluğundaki gövdesi üzerine inşa edildi. Ancak, tamamıyla yeniden tasarlanan projende İtalyan yat tasarımcı Alberto Mancini imzası bulunuyor. Yeni tasarımda Fairline Yachts’ın gelecekte kullanacağı dış görünümün izleri taşıdığı ifade ediliyor.

Squadron 53.

Yat tasarımcı Alberto Mancini’nin tasarımı sonrasında, ortaya düz bir zemin üzerinde yer alan geniş ana güverte, alt güvertede de master kamaranın düz bir tavanı oluşuyor. Alt güvertedeki baş kurtarma tavan yüksekliği ise nerede ise 2 metreyi buluyor. Master kamarada büyük bir çift kişilik yatağın yer aldığı hacim, 55 feet uzunluğundaki bir motoryattan çok daha fazlasında olduğunuz hissini veriyor.

16,92 metre uzunluğundaki yeni Squadron 53'ün düzen yapılandırmalarında tam bir esneklik bulunur. İster üç isterseniz de dört kamaralı ve ana güvertedeki birden çok düzenleme seçeneği, ön veya arkaya konumlandırılma alternatiflerine ilave olarak, bir de yeni motoryatta ön güvertede oturma seçeneği yer alıyor.

21 Ocak 2017 Cumartesi günü ilk kez Boot Düsseldorf fuarında sergilenecek olan Squadron 53, Amerika kıtasındaki ilk fuar katılımını 9 Şubat 2017 günü kapılarını açacak olan Miami Boat Show’da gerçekleştirecek.

Yeni Squadron 53'ün İngiltere’deki başlangıç fiyatının, KDV hariç £733,200’dan başlayacağı duyuruldu.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder