Satılık Tekneler

Yeni Sportif Balıkçı Teknesi : Barracuda 7
03.01.2017 Yeni Sportif Balıkçı Teknesi : Barracuda 7 Sportif balıkçılığa yeni bir boyut kazandıran yeni Barracuda 7, akılcı tasarlanmış dümen eviyle öne çıkıyor. Beneteau Powerbaots’un yeni modeli Barracuda 7; sportif, konforlu ve modüler bir tekne. Farklı düzen seçenekleriyle otuzdan fazla opsiyon sunan model, iki temel versiyonla piyasaya çıkarıldı. Barracuda 7’nin en dikkat çeken niteliği de, oldukça başarılı addedilen balık tutma istasyonu.

Barracuda 7

Beneteau’nun kıçtan takma motorlu, başarılı gövde tasarımı tecrübesinin yeni ürünü olan Barracuda 7, bu anlamda hayli tatmin edici. Çabuk plane olan ve stabil seyir performansı ortaya koyan Barracuda 7, ‘sert’ görünümlü dümen evi tasarımıyla güçlü bir görüntüye sahip. 

Barracuda 7.

Barracuda 7’nin iç mekanı ele alınacak olursa, 360 derecelik görüş açısına sahip olan dümen evi ve muazzam konfor sunan koltukları ilk etapta öne çıkıyor. İskele ve sancak taraflara açılan iki sürgülü kapı, teknede kolayca hareket edilebilir alanlar yaratmış oluyor. Dümen istasyonun hemen altında ise iki kişilik bir divan yer alıyor. İç mekanda tercih edilen açık meşe ahşaplar ve uyumlu mobilyalar sıcak bir atmosfer yaratıyor. 

Barracuda 7..

Elektronik kontrollü tek motorlu olarak tasarlanan Barracuda 7, 150 veya 200 beygirlik motor seçenekleriyle satılıyor. 200 litrelik yakıt tankı sayesinde, balık macerası istenildiği kadar uzun sürüyor.  

Boyutları:
Tam boyu: 24,6 feet
Gövde boyu: 21,3 feet
Genişliği: 8,2 feet
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

Fiyatı nedir??

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder