Satılık Tekneler

Yeni Solera 189
04.01.2017 Yeni Solera 189 Performanslı sportif balıkçı tekneleri pazarında lider olan Skeeter, yeni Solera 189 modelini piyasa sunuyor. Sportif balıkçılık ve su sporlarını yüksek performansla buluşturan Solera 189; aile gezintileri, balık tutma ve eğlence amaçlarına cevap vermek üzere tasarlanmış.

Solera 189

Lansmanı, Chicago Boat RV & Strictly Sail Show fuarında, 11-15 Ocak tarihleri arasında yapılacak olan yeni Solera 189, ardından Minneapolis Boat Show’da Amerikan pazarında tanıtılmaya devam edilecek. 

Yamaha’nın VF 150XA dört zamanlı kıçtan takma motoruyla güçlendirilmiş olan Solera 189, standart olarak Minn Kota Terrova ve kolay çekilme için Lift-Assist donanımıyla geliyor. 

Teknede ek olarak su sporları ekipmanları saklama bölümü, kayak çeki demiri ve bimini donanımı mevcut. Bluetooth özellikli Infinity stereo ses sistemi de Solera 189’un özellikleri arasında. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.