Satılık Tekneler

Yeni Sealine F530
22.03.2016 Yeni Sealine F530
Sealine, yeni F530 flybridge motoryatının lansmanının, önümüzdeki ay gerçekleşecek olan Palma Boat Show’da yapılacağını açıkladı. Palma Boat Show, 28 Nisan - 2 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

Sealine-F530

Hanse Group tarafından satın alındıktan sonra, İngiliz üreticinin inşa ettiği en büyük motoryat olan F530, aslında Şubat ayında gerçekleşen İstanbul Avrasya Boat Show’da lanse edilecekti. İlk ipuçları geçen sene Haziran ayında ortaya çıkan F530’un lansman tarihi, Nisan sonunda başlayacak olan Palma Boat Show’a ertelendi

Sealine-F530-2

Detayları henüz paylaşılmayan yeni flybridge motoryatın çift IPS600 motorlarla donatılacağı ve 26 knot sürate çıkacağı belirtildi. 

Sealine-F530-3

Ürün yöneticisi Andrea Zambonini; ‘misyonumuz, gerçek anlamda geniş yaşam alanı ve yenilikçi özellikler ile seriyi yukarıya taşıyacak bir motoryat ortaya çıkarmaktı.’ dedi. Zambonini, iki kat daha uzun gövde pencereleri, başa doğru uzanan yemek bölümü ve salon ile baş güverte arasındaki ferah geçişle bu özelliklerin sağlandığını belirtti. 

Sealine-F530-4

Sealine F530 motoryat ile ilgili teknik özellikler ve fiyatlar, Palma Boat Show ile resmi olarak açıklanacak.

www.sealine.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.