Satılık Tekneler

Yeni Sailtec Koruma Sistemleri
16.11.2016 Yeni Sailtec Koruma Sistemleri SAILTEC, koruma sistemleri piyasasına iddialı bir giriş yapıyor. Süperyatlara, mimari projelere ve endüstriyel pazara uygun, özel tasarım güneş koruma sistemleriyle adından söz ettirecek.

Sailtec-sunDECK

Güvenilirlik, esneklik, yenilikçi fikirler, tecrübe ve devamlılık ilkeleriyle bu yeni pazara adım atan; tasarım, yük hesaplama, mühendislik, üretim ve montaj alanlarında hizmet veren SAILTEC, anahtar teslim paket satış yapıyor. Yat endüstrisinde 1984’ten beri faaliyet gösteren SAILTEC’in sistemleri, dünyanın en büyük 25 süperyatının 10’unda tercih ediliyor. 

Sailtec-sunDECK2

SAILTEC’in yeni sunDECK serisi, büyük süperyatlara özel güneş koruma çözümleri sunuyor. Uzun vadeli çözümler ortaya koyan sunDECK, oldukça dayanıklı sistemleriyle her türlü hava koşuluna dayanıklı olarak üretiliyor ve uygulanıyor.

Sailtec-sunDECK3 Sailtec-sunDECK4

Her türlü fırtınaya dayanıklı olarak tasarlanan sunDECK güneş koruma sistemleri, 100 knot rüzgarın oluşturduğu yüklere dayanıklı olacak şekilde onaylanıyor. sunDECK teklifi, tüm yapının tasarımı ve montajı, membran ve taşıma elemanları, tüm bunların sağlanması ve montajını dahil ederek hazırlıyor. 

Sailtec-sunDECK

sunDECK sistemleri paslanmaz çelik ve kompozit malzemeden üretiliyor. Membranlar ise dış şartlara dayanıklı, su geçirmez ve UV ışınlarından etkilenmez, yüksek teknoloji malzemeden üretiliyor. Kullanım yerine göre 10 ile 25 yıl arası dayanacağı belirtiliyor. 

UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org 

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.