Satılık Tekneler

Yeni Riviera 515
31.10.2013 Yeni Riviera 515

Yeni Riviera 515

Riviera'nın henüz açıkladığı SUV serisinin en yenisi 515 SUV, 1-3 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan Gold Coast International Marine Expo fuarında tanıtılacak. Motoryatın dünya lansmanı ise Mayıs 2014'deki Riviera Festival of Boating'de yapılacak.

Klasik Flybridge modellerinin yüksek performans, mavi yolculuk gezileri veya balık çekme gibi yeteneklerinin tümünü tek katlı modelde birleştiren 515 SUV, popüler sportif yat segmentinin benzersiz bir hali olarak ortaya çıkıyor.

Yeni Riviera 515

Riviera'nın tasarım şefi Stephen Ford, 515 SUV'un çok yönlü yenilikleri akılcı bir şekilde sunduğunun altınını çizdi. Ford, 'Yükseltilmiş dümen kısmı mükemmel bir görüş açısı sunuyor. İki kişinin rahatlıkla durabileceği bu alanda 16 inçlik ekranlar bulunuyor. dedi.

Teknenin salonunun tavanında iki ayrı elektrikli açılabilen Webasto sunroof bulunuyor. 515 SUV'un geniş salonunun iskele tarafında L şeklinde bir oturma grubu yer alıyor. Oturma grubunun ortasındaki katlanıp açılabilen sehpa, istenirse bir yemek masasına dönüşebiliyor. Üçlü kanepenin önünde ise televizyon ve Fusion ses sistemleri var. U-şeklindeki fonksiyonel mutfağı ise Amerikan tarzda döşeli.

Yeni Riviera 515

Riviera'nın yönetim kurulu başkanı Rodney Longhurst'un dediği gibi, 515 SUV'un tasarımı, daha önceki Riviera modellerinden büyük farklılıkları ortaya koyuyor. Yepyeni hatlara ve farklı yeniliklere sahip olan bu motoryatın bot saklama yeri ise kıçındaki platformu. Daha büyük bot taşıyabilmek için ise, hidrolik sistemlerle uzayabilen platform seçeneğide var. İsteğe göre bir çok farklı düzene sahip olabilen alt güvertesinde genel olarak üç geniş yatak odası ve iki ayrı banyo bulunuyor. Ebeveyn banyolu master suit ise isteğe göre baş altında veya teknenin kıç tarafında konumlanabiliyor.

Yeni Riviera 515Yeni Riviera 515

515 SUV'un standart makineleri, yakıt ekonomisinde öne çıkan Cummins QSC Zeus 600. Standart makineleriyle 29-30 knot sürate çıkabiliyor. 390 deniz mili yol gidebilmesine olanak tanıyan ve %10 yakıt tasarrufu ortaya koyan seyir sürati ise 22 ile 24 knot arası. İhtiyaca göre standart makinelerin yanı sıra Volvo Penta IPS 800 (2 x 600bg) veya IPS 900 (2 x 700bg) makineler kullanılabiliyor.

http://www.riviera.com.au/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.