Satılık Tekneler

Yeni Riviera 4800 Sport Yacht, D8-IPS800 İle Güçlendirildi
06.10.2016 Yeni Riviera 4800 Sport Yacht, D8-IPS800 İle Güçlendirildi Sydney Uluslararası Yat Fuarı’nda lansmanı yapılan Riviera’nın yeni motoryatı 4800 Sport Yacht, aynı zamanda Volvo Penta’nın yeni D8-IPS800 motorlarını da üzerinde lanse etti. 

Yeni Riviera 4800 Sport Yacht

Volvo Penta’nın yeni motor ve itiş sistemi D8-IPS800’ün, Riviera’nın pazarda adından çokça söz ettirecek olan yeni motoryatıyla dünyaya tanıtılması basında yankı uyandırdı. Volvo Penta Okyanusya’nın direktörü Andrew Nicholson; ''Yeni motor ve itiş sistemimizin, uluslararası düzeyde bu kadar öncü bir yat üreticisiyle tanıtılmış olmasından hayli memnunuz.'' dedi.

D8-IPS800

Yeni Volvo Penta D8-IPS800 ve 700 motorları, düşük devirlerde yüksek tork üretmesi ve başarılı yakıt verimliliği amacıyla tasarlandı. 45 ile 55 feet aralığındaki motoryatlar için ideal olan yeni motorlar, Volvo Penta’nın pazardaki yeni kozları olarak markayı bir adım daha yukarı taşıyacak.

Yeni Riviera 4800 Sport Yacht sadece Volvo Penta’nın motorlarıyla değil, Glass Cockpit ve Electronic Vessel Control ile donatılmış biçimde satışa sunuluyor. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.