Satılık Tekneler

Yeni Riva Iseo
14.07.2014 Yeni Riva Iseo

Riva Iseo sadece güzelliğiyle değil, benzersiz özellikleriyle de dikkat çekiyor. 20 kat verniklenmiş göz kamaştırıcı maun güvertesinin altında güçlü kompozit reçine yapısı yatıyor. Mükemmele yakın mühendisliği ile büyük motoryatlara taş çıkartıyor.

Riva Iseo

Bu dikkat çekici sürat teknesi sahip olduğu 320 beygir Yanmar motoruyla 40 knot maksimum sürate ulaşabiliyor. Riva aynı zamanda waterjet, tribünlü itiş sistemiyle de alıcı bulabiliyor. Bu şekilde Süperyat dingisi olabilmek için mükemmel bir tercih sebebi oluyor. Riva'nın itiş sistemi seçenekleri sadece bunlar ile sınırlı kalmıyor. Riva aynı zamanda dizel motoruyla eşleşen kuvvetli elektrik motoruyla hibrit olarak da piyasada yer alıyor. 7.5 knot süratte sadece elektrik motoruyla tamamen sessiz bir seyir ortaya koyabiliyor.

Riva Iseo- havadan cekim

Riva Iseo etkileyici teknik özelliklerinin yanı sıra kıç güvertede yer alan paslanmaz hava girişleri, kullanışlı dikiz aynası, muhteşem tasarlanmış direksiyonu ve birçok lüks detaylarıyla göze muhteşem biçimde hitap ediyor.

riva Iseo- anchor

Teknik özellikleri:

Length Overall

27ft 2in (8.24m)

Beam

8 ft 3in (2.5m)

Displacement

2.86 tonnes

Air Draught


Fuel Capacity

330 litres

Range


Water Capacity

88 litres

Cabins


Engines


Cruising Speed


Top Speed

41 knots

RCD Category




http://www.riva-yacht.com/



YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.