Satılık Tekneler

Yeni Riva 88' Domino Satıldı
06.01.2017 Yeni Riva 88' Domino Satıldı Riva’nın yeni motoryatı 88 Domino’nun satışı, Ventura UK firması tarafından tamamlandı. Riva’nın yepyeni modeli olan 88 Domino’nun boy uzunluğu 26,8 metre. 

Son derece popüler bir model olan 88 Domino serisinin en gelişmiş son örneği olan yeni motoryat, İtalyan tersane Riva tarafından GRP’den üretildi. Officina Italiana Design tarafından da tasarlanan motoryat, RINA sınıflandırılmasına uygun biçimde ortaya çıkarıldı. 

Riva 88' Domino

Toplam 8 kişilik konaklama kapasitesi bulunan motoryatta, 4 ayrı kamara mevcut. Kamaralardan biri gövdenin tüm genişliğini kullanan master suiti, ikincisi VIP, diğer misafir kamaralarından biri çift, diğeri ikiz yataklı düzene sahip. İç mekanda kullanılan ahşap ve deri malzemeler, oldukça sıcak ve samimi bir atmosfer ortaya koyuyor. Motoryattaki tüm kamaralarda dev ekran televizyonlar, eğlence sistemleri ve ebeveyn banyolar mevcut. Motoryatta ek olarak dört kişilik mürettebat için kamaralar da düşünülmüş. 

Domino serisinin geliştirilmiş versiyonu olan 2017 Domino Super’in ana salonu, geniş pencereler sayesinde dış mekandaki manzarayı olduğu gibi içeriye taşıyor. Ana salonun baş tarafında 8 kişilik cam yemek masası var. Ayrıca Poltrona Frau derisi sandalyeler ise, bu bölümü oldukça zengin bir havaya bürüyor. Motoryatın kıç güvertesinde C-şeklinde bir oturma grubu ve katlanır sandalyeler mevcut. Bu açık mekanda oldukça keyifli bir al fresco ortam yaratılmış. Motoryatın açık mekanları sadece kıç güverteyle sınırlı değil. Yine C-şeklinde oturma grubuna sahip olan güneş güvertesinde, yemek masası ve güneşlenme minderleri gibi alanlar var. 

Çift 2435 beygirlik MTU dizel makinelere sahip olan Riva 88 Domino Super, 38 knot sürate erişebiliyor. Motoryattan vergiler hariç istenen rakam ise, 6 milyon 38 bin Euro idi. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.