Satılık Tekneler

Yeni Riva 56
01.02.2017 Yeni Riva 56 Riva, yeni 56 modelinin tanıtımını Boot Düsseldorf 2017’de gerçekleştirdi. Lansmanının ise, önümüzdeki Mayıs ayında yapılacağı açıklandı.

Yeni açık plan motoryatının ilk detaylarını Boot Düsseldorf’da meraklılarıyla paylaşan Riva, yeni modelin ilk gövdesinin yapımını Sarnico’daki tesislerinde sürdürüyor. Tamamen yeni tasarlanmış bir gövdeye sahip olacak olan yeni Riva 56, markanın en popüler teknik ve tasarım unsurlarını bir arada sunuyor. 

Riva 56

Officina Italiana Design, Ferreti Group Ürün Stratejisi Komitesi ve Mühendislik Departmanı işbirliğinde ortaya çıkarılan yeni Riva 56, parlak maun ahşabı kullanılan iç mekanı ve doğal tik dış detaylarıyla dikkat çekiyor. 

Riva’nın özellikle son üç yıldır piyasaya sunduğu açık ve coupe tasarımların şık karakterini taşıyan yeni Riva 56; geniş lumbozları, agresif metalik renkleri ve paslanmaz çelik ile ahşap detaylarıyla göze hitab ediyor. Üst yapısında yekpare ön camı aerodinamik bir profil ortaya koyarken, kıç tarafında tersanenin yeni geliştirdiği hareketli yüzme platformu sistemi fark yaratıyor. Bahsi geçen bu yüzme platformu, merdiven basamaklarından indikçe suyun altına doğru devam ediyor. Bu sayede denize girerken, çelik deniz merdiveni ihtiyacı ortadan kalkıyor. Motoryatın kıç tarafında, ek olarak Williams 325 servis botu saklayacak garaj da mevcut. 

Riva 56’nın takla barının altında öne dönük konforlu bir kanepe mevcut. Bu kanepe L şeklinde oturma grubuyla kombine oluyor. Tik yemek masası ise, açık havada sofra keyfine olanak sağlıyor. Öte yandan güvertenin sancak tarafındaki kabinde buzdolabı, buz yapıcı, ızgara, lavabo ve dolaplar bulunuyor. Motoryatın baş tarafında ayrı bir güneşlenme alanı mevcut.

Yeni Riva 56’nın alt güvertesinde iki kamara ve üç banyo var. Ayrıca yemek masası, mutfak ve mürettebat kamarasının ayrılmış girişleri mevcut. Master kamara ise, gövdenin tüm genişliğinden faydalanacak biçimde tasarlanmış. 

Çift 1000’er beygirlik MAN makinelerle standart olarak piyasaya sunulacak olan Riva 56’nın, ihtiyaca göre 1200’er beygirlik makine seçeneği de var. Her iki kombinasyonda da V-drive itiş sistemi ve opsiyonel olarak Seakeeper dengeleyiciler alıcıya sunuluyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.