Satılık Tekneler

Yeni Riva 110
30.01.2017 Yeni Riva 110 Ferretti Group, Riva markasının yeni gözbebeği Riva 110’un ilk detaylarını paylaştı. İlk gövdesinin bu yılın sonbaharında piyasaya sürülmesi planlanan Riva 110; tamamen GRP üretimi, 34 metrelik bir motoryat. 

Riva 110

Ana güvertede konumlandırılmış olan tekne sahibi kamarası ve yüksek kaptan köşküyle hayli kendine özgü bir tasarım olan Riva 110, Officina Italiana Design firmasıyla yürütülen ortak tasarım çalışmaları sonucunda ortaya çıkarıldı. 

Riva 110.

Ön güvertedeki oturma grubu, spa havuzu, üst güvertenin kıç tarafındaki güneşlenme alanıyla bolca açık yaşam alanı sunan Riva 110, ek olarak hayatı kolaylaştıracak önemli niteliklere sahip. Ferretti Group’un bir teknolojisi olan su hattının altına inebilen kıç platformu sayesinde, Riva 110’dan kolayca denize girmek veya servis botuna inip binmek mümkün. Patent sürecinde olan bu sistem, aynı zamanda 5,7 metrelik Williams Dieseljet servis botu ve bir jet ski taşıyacak kapasitedeki garajın kapağı görevini de görüyor. 

Riva 110..

Yatın ana güvertesindeki kokpit alanı salona açılıyor. Yerden tavana kadar uzanan pencerelere sahip bu güvertede, hayli ferah ve aydınlık bir atmosfer hakim. 

Riva 110...

Ana güvertedeki master suitin haricindeki 4 misafir kamarası, motoryatın alt güvertesinde konumlandırılmış. VIP donanımda tasarlanmış olan misafir kamaralarına ek olarak, 5 kişilik mürettebatın konaklayabileceği bir kamara da yine alt güvertede yer alıyor. Çift 2601 beygirlik MTU 16V 2000 M94 makinelerle güçlendirilmiş olan Riva 110, 26 knot sürat yapabiliyor. Seyir sürati ise 23 knot. Sıfır-sürat ve fin dengeleyici sistemler; seyir esnasında ve demirdeyken maksimum konforu garanti ediyor. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.