Satılık Tekneler

Yeni Revolver 44GT
28.06.2014 Yeni Revolver 44GT

Revolver 44GT- above

Revolver Boats, yeni Revolver 44GT'yi açıkladı. Lüks araba konseptinden esinlenilerek ortaya çıkarılan yeni Revolver 44GT, özetle şık, yüksek performanslı ve sportif çizgilere sahip bir sportif yat. Konforun ve güvenliğin ön planda tutulduğu Revolver 44GT, uzun seyirler için yüksek mesafe kapasitesine sahip. Yeni sportif yatın tasarımcısı İtalyan Alberto Mancini. İç tasarımını ise Michael Peters tamamlamış.

Revolver 44GT

Teknenin iç düzeni, geniş ve merkezde yer alan dümen konsolu etrafına odaklanmış. Ergonomik merkezi konsol bölümünde en yeni jenerasyon dokunmatik Garmin navigasyon ekranları yer alıyor. Dümen istasyonunda aynı zamanda güvenliği arttırmak amacıyla çift görüntüleme sistemleri mevcut.

revolver 44GT-cocpit

Bu sistemler navigasyon ekranlarında kendi arayüzleriyle görüntüleniyor. Alt güvertenin baş altında geniş yarı çaplı bir kanape yer alıyor. Kanepe aynı zamanda çift kişilik yatağa dönüşebiliyor. Aynı zamanda mutfak ve minibar kısmıda, alt güvertede.

revolver 44GT- saloon

Revolver 44GT, çift dizel Cummins 550 beygir makinelerle donatılmış. Arneson Surface Drives sistemleriyle 50 knot sürate tam konfor ve güvenlik ile ulaşıyor.


www.revolverboats.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder