Satılık Tekneler

Yeni Rapsody R110
08.02.2016 Yeni Rapsody R110
Hollandalı Rapsody Yachts tersanesi, en yeni konsept projeleri olan 34,8 metre uzunluğundaki Rapsody R110 süperyatını tanıttı. Konsept Dykstra Naval Architects tarafından tasarlanmış yeni süperyatın tamamı, alüminyumdan üretilecek.

Rapsody R110

Tanıtımı yapılan yeni konsept Rapsody R110'un en çarpıcı özelliklerinden biri de, ana güvertede burun bölümünde özel olarak tasarlanmış garajı. Süperyat karaya yanaştığında, kıyıdan bir vinç yardımı ile yat sahibinin özel spor otomobili bu garaja konulabiliyor. Özel korumalı kapağı ile de spor aracı mükemmel şekilde koruyabiliyor.

Rapsody R110-2

Rapsody Yachts firmasından Diederik van Golen, Rapsody R110’un tanıtım toplantısında yaptığı yorumda; “Yeni konsept süperyatımız Rapsody R110, firmamız Rapsody Yachts’ın ürün gamında çok güzel bir ilave olacak. Rapsody Yachts olarak piyasada günümüz yatlarına benzeyen, vintage yat üreten bir firma olarak ünlü bir firmayız. Ürettiğimiz yatlar, retro görünümlü modern teknikler kullanılarak üretilmiş yatlardır. Rapsody R110, zarafeti ve detayları ile sınıfının çok güzel bir örneği. Rapsody Yachts olarak tasarımdan dolayı gerçekten çok mutluyuz.” dedi. 

Rapsody R110-3

Süperyatın dışında gerçekten çok büyük alanlar bulunuyor. Dış alanlarda bir jakuzi, iki bar ve bir güneşlenme alanı yer alıyor. Rapsody R110'da bir büyük süit yat sahibi kamarasının yanı sıra, iki adet konuk kamarası da yer alacak. Yatta konaklayacak altı konuk dışında, dört mürettebat için de alt güvertenin arka bölümünde özel bir konaklama bölümü bulunuyor. Bunların yanı sıra, bir de üst güvertedeki terasta oturma grubu var. Burası 180 derece görüş alanı ile harika bir ortam. Üst güvertede, konuklara hızla servis yapılabilmesi için bir de küçük mutfak konumlandırılmış. 

Rapsody R110-4

Rapsody Yachts'ın en yeni konsept projeleri olan Rapsody R110, sahip olduğu iki adet MTU 16V 2000 M94 ana motorları ile maksimum 32 knot hıza çıkabilecektir.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.