Satılık Tekneler

Yeni Princess 88 Motoryat
27.06.2013

Princess'ın yeni gözdesi, 88 Motor Yat, Eylül ayında gerçekleşecek olan 2013 Southampton Yat Fuarı'nda ilk uluslararası tanıtımını gerçekleştirecek.

Yeni 88'in reçine dolumuyla yapılan hibrit gövde yapısı, markanın en büyüğü olan 40M'den esinlenilerek, yine 40M'den 'etkinlik' adına çıkarılan dersler göz önünde tutularak oluşturulmuş. Bu da tersanenin performans, kolay kullanım ve yakıt ekonomisi gibi niteliklerin iyi bir denge içerisinde kullanmayı amaçladığının göstergesi.


Yeni motor yatın en dikkat çeken özelliklerinden biri, salonun sancak tarafındaki katlanabilen balkonu. 
Karşılıklı bankların bulunduğu geniş baş üstü bölümünde, bu tip motor yatların baş kısmında genellikle yer alan güneşlenme minderleri bulunuyor. Yine emsal modellerde olduğu gibi, Princess'te, bu bölümde bir masanın eksikliğide göze çarpmıyor değil.

Devasa kokpitinde ve daha da büyük flybridge'inde yemek alanı olarak kullanılabilecek geniş alanlar mevcut. Flybridge'inde aynı zamanda bir bar ve arka kısımda güneşlenme alanı olarak kullanılabilecek boş bir alan mevcut. Teknenin kıç tarafında rahatlama alanı, hemen önünde bir yemek masası ve baş tarafa doğru sırasıyla mutfağı ve 'kaptan köşkü' yer alıyor.

Yeni 88 Motor Yat'ın alt güvertesindeki konaklama düzenini, baş taraftaki VIP suiti, orta bölümdeki ana kamara ve çift kişilik iki misafir kamarası oluşturuyor. Makine dairesiyle ana kamara arasında kalan kısımda ise, Princess'ın harika çerçevesiz camlarının kullanıldığı bir kahvaltı ve çalışma bölümü yer alıyor. Makine dairesinin kıça doğru olan tarafında ise, kaptan için çift kişilik ve tayfa için iki ayrı kamara bulunuyor.

Yeni Princess 88 Motoryat

Princess, yeni 88 Motor Yat'ı için, 1822 beygirlik ikiz MTU, 1825 veya 1925 beygirlik ikiz CAT C32 makine seçenekleri sunuyor. 70 ton ağırlığındaki motor yat, en güçlü makine seçeneğiyle 30 knot sürate erişebiliyor.


www.princessyachts.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder