Satılık Tekneler

Yeni Princess 49
15.10.2015 Yeni Princess 49
43 ve 52 feet modelleri arasındaki boşluğu, yeni proje Princess 49 flybridge motoryat ile doldurmaya hazırlanan Princess, bu modelinde de IPS itiş sistemi teknolojisini tercih edecek.  
 
Princess’ın V48 modelinde kullandığı gövdeden apayrı, yeni bir gövde tasarımı uyguladığı yeni Princess 49 modeli, V48 gövdesinden daha geniş, daha uzun ve daha ağır.  

princess-49
 
Yeni motoryatın iç tasarımı ise, güncel trendlere uygun bir biçimde düşünülmüş. Kıç tarafta L-şeklinde mutfak kısmı, alt güvertesinde üç adet kamara ve bu kamaralardan tekne sahibi kamarası alt güvertenin orta kısmında, tam genişlikte tasarlanmış. 
 
49 feet boyundaki bu motoryatın flybridge’inde ise, ikiz dümen koltuğu, geniş L-şeklinde kanepe ve katlanır masanın etrafında, flybridge’in kıç kısmında bir yemek bölümü yer alıyor. L-şeklindeki kanepe, istenildiğinde güneşlenme minderine dönüşebiliyor. Flybridge’in opsiyonlu olarak sunulan diğer özellikleri ise buz dolabı, wetbar ve barbekü. 
 
2016’da piyasaya sunulacak olan Princess 49 'ta en son teknoloji IPS itiş sistemleri kullanılacak. 35 knot maksimum sürat yapabilecek olan motoryat, 30 knot süratte ise hayli ekonomik seyir ortaya koyabilecek. 
 
www.princessyachts.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.