Satılık Tekneler

Yeni Prestige 680 Motoryat Eylül’de Geliyor
25.02.2015 Yeni Prestige 680 Motoryat Eylül’de Geliyor

Prestige tersanesi, yeni motoryat Prestige 680’in yakın zamanda denize indirileceğini duyurdu. Yeni Prestige 680'in dünya tanıtımlarının, 2015 yılı Eylül ayında Fransa’daki Cannes Yachting Festival’de ve takiben Amerika kıtasında da Ekim ayındaki Fort Lauderdale Boat Show’da yapılacağı açıklandı.

Prestige, motoryat segmentini tamamlamayı amaçladığı yeni yatı Prestige 680 ile, firmanın devam eden çizgisine sahip ve bir üst segment olan Prestige 750 özelliklerine sahip bir yatı pazara sunacak.

Yeni Prestige 680 Motoryat Eylül’de Geliyor

Yeni motoryat Prestige 680, harika bir iç yerleşimde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor; iç mekanda ışık, hacim, samimiyet ve rahat gezinme hepsi bir arada sunuluyor. Hala cesur ve eskimeyen çizgileriyle, en üst düzey malzemeler ve işçilik ile, Prestige 680’de geleneksel teknik özellikler en son teknolojinin getirdiği kolaylıklar ile elde ediliyor.

İşte bu prestijli karışım kısa süre sonra daha fazla detaylarına ulaşabileceğimiz yeni motoryat Prestige 680 için umutlu bir gelecek vaat ediyor.

Prestige 680’e ait daha detaylı bilgiler 1 Nisan’da Cannes’da açıklanacak.

http://www.karina.com.tr/
http://www.prestige-yachts.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder