Satılık Tekneler

Yeni Outer Reef Trident 620 Solara
17.11.2016 Yeni Outer Reef Trident 620 Solara Outer Reef, yeni 620 Solara modelini açıkladı. Yeni 620 Solara, diğer tüm Outer Reef modellerinde olduğu gibi, hayli denizci ve eğlence odaklı bir motoryat olarak karşımızda.

Outer Reef-620 Solara

Maceraperest ruhlu ve dayanıklılık arayan kullanıcıların tercihi olan Outer Reef markası, yeni Solara modeliyle halihazırda üretilmekte olan Trident 620 modelinin, sportif sedan versiyonunu piyasaya sürmüş olacak.

Flybridge’den yoksun olan tasarım, Amerika’nın eğlenceli kıyılarında veya Avrupa’nın kanal sistemlerinde keyifle kullanılabilecek bir motoryat. Tüm bu niteliklerinin ötesinde yeni Solara, ‘Kategori A Standartları’na uygun olarak tasarlanmış ve okyanus seyri kapasitesine sahip olacak. Son derece konforlu bir motoryat olarak lanse edilen Solara, Kategori A Standartları’nın verdiği sınırlandırılmamış navigasyon özelliğiyle, en zorlu açıkdeniz koşullarında da maksimum güvenliği garanti ediyor.

Setzer Yacht Architects firmasıyla ortak gerçekleştirilen çalışmanın sonucunda, ortaya çıkarılan 620 Solara tasarımı, balta burun yapısı sayesinde sadece verimli seyir değil, boyutlarından beklenenin üzerinde konaklama kapasitesi sunuyor. 

Yeni 620 Solara tasarımının dikkat çeken diğer özellikleri ise, elektrikli açılır cam tavanı, kıç tarafta konumlandırılmış mutfağı ve hidrolik sistemli geniş yüzme platformu. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.