Satılık Tekneler

Yeni Oceanic Yachts 90 Cannes'de sergilenecek
05.07.2014 Yeni Oceanic Yachts 90 Cannes'de sergilenecek

Cantiere Navale di Ostia’nın üretmeye başladığı yeni Oceanic Yachts 90, Yatvitrini.com’un basın sponsoru olduğu Cannes Yachting Festival 2014’te görücüye çıkacak. Serinin ilk gövdesi olan Dolce Vita, 9-14 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilerine açık olacak.

Ocanic 90-Dolce Vita

Dolce Vita, model serisinin ana fikri olan büyütülmüş iç ve dış yaşam alanları, daha büyük bot ve su sporları oyuncakları taşıma kapasitesi ile öne çıkıyor. Yüksek performans özelliğinin yanı sıra, düşük yakıt tüketimiyle ekonomik seyir süratlerinde tasarruflu seyir imkanı, Oceanic 90 STS’nin yegane özelliği.

ocanic 90-above view

Özel terası ile en üst güvertede yer alan tekne sahibi suiti, maksimum seviyede lüks ve özel yaşamı tekne sahibine sunuyor. Alt güvertesinde ise iki adet VIP kabiniyle misafirleri ağırlıyor. Motoryatın iç dekorasyonunu Canados’un kendi tasarım ekibi ortaya çıkarmış. Tekne sahibiyle ortak bir çalışma sonucunda benzersiz ve tamamen Dolce Vitaya özel iç mekan yaratılmış.Dolce Vita’nın iç tasarımında gri meşe ve venge ahşap tercih edilmiş.

Ocanic 90- Aft

Dönüştürülebilen kıç güvertesinde, modüler köprüyle 6.5 metrelik dizel motorlu SACS tender taşınabiliyor. Bunun yanında iki adet özel bot veya jetski garajda saklanabiliyor. Satışı Ocak 2014’te tamamlanan Dolce Vita, Ağustos’un ilk haftasında sahibine teslim edilecek.

Ocanic shipyar- first hull 90

Teknik Özellikler:

Oceanic 90’ STS Pods Specs
Length: 91’2” / 27,80 m
Beam: 23’ / 7,00 m
Cruising Speed: 23 knots+
Top Speed: 27 knots
Power Package: Twin Caterpillar C32 Acert @1,925 HP
+ Optional: Twin 80 kW Auxilia electric engineswww.ocanicyachts-shipyard.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder