Satılık Tekneler

Yeni Oceanic 76 GT
10.01.2017 Yeni Oceanic 76 GT Oceanic Yachts’ın yeni 76 GT’si bir sürat teknesi gibi çabuk ve bir trawler gibi konforlu. Hızlı ve uzun menzilli seyirler için tasarlanan yeni Oceanic 76 GT, süratli bir ‘expedition’ tipi motoryat olarak lanse edildi.

Oceanic 76 GT

14 knot aşağısındaki süratlerde oldukça kuvvetli biçimde seyir yapabilen motoryat, bu performansını gövdenin kıç tarafının yüksek tutulmuş ağırlığına borçlu. Öte yandan planing süratleri olan 16 knot üzerinde başarılı hidrodinami yapısı sayesinde, sudan çıkarak sürtünmeyi minimuma indirgiyor ve rahatlıkla 30 knot üzerine erişebiliyor.

Oceanic 76 GT. Oceanic 76 GT..

Oceanic 76 GT, farklı makine seçenekleriyle piyasaya sunuluyor. Çift Caterpillar C18 Acerts ile 1150 beygir, çift Caterpillar 32 Acerts ile 1450 beygir veya MAN V-12’lerle 1550 beygir güç üretebiliyor. En düşükten en güçlü makine seçeneğine seyir sürati 20 ile 27 knot, maksimum sürati ise 24 ile 32 knot arasında değişiyor.

Oceanic 76 GT...

Yeni motoryatın hafif gövdesini fiberglass’dan üreten Oceanic, üst yapıda Armat denen Kevlar’lı kompozit malzemeden faydalandı. Dolu ağırlığı 55 tonun üzerinde olan motoryat, opsiyonel olarak Seakeeper 16 gyrostabilizer ile donatılabiliyor.

Oceanic 76 GT....

Motoryatın her iki düzen seçeneğinde de master suit, gövdenin tüm genişliğinden faydalanır biçimde orta kısımda konumlandırılıyor. 4 kamaralı senaryoda, VIP kamara gövdenin baş tarafında konumlanıyor. İkiz yataklı misafir kamaraları ise, kıç tarafa doğru iskele ve sancak taraflarda. Alıcıya sunulan diğer düzende 3 kamara mevcut. Yine benzer bir düzenin olduğu bu versiyonda, üçüncü misafir kamarasının alanı master suite katılmış vaziyette.

Oceanic 76 GT, Oceanic 76 GT,,

Ana güvertede, dümen istasyonu bölümünde neredeyse 360 derecelik görüş açısı hakim. Uygun hava koşullarında, hard top tavanlı flybridge güvertesindeki dümen istasyonu ise sıcak esintinin keyfini çıkarmak için bire bir. Bu güvertenin kıç tarafında ayrıca bir yemek masası da düşünülmüş.
DISCLAIMER: It is forbidden to copy the news. News available on yatvitrini.com con only be used by giving link .Legal action will be made about who copied out of it.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOther News