Satılık Tekneler

Yeni Navetta 42
22.02.2016 Yeni Navetta 42
Ferretti Group,Custom Line serisine Navetta 42 süperyatını ekledi. 11 - 15 Şubat 2016 tarihleri arasında düzenlenen, Amerika Birleşik Devletlerindeki Yachts Miami Beach Boat Show’da Ferretti grubu, Custom Line serisinin yarı deplasman süperyatı Navetta 42’nin tanıtımını yaptı.

Navetta 42

Navetta 42, Custom Line serisinin şimdiye kadar yapılmış en büyük süperyatı olacak. Yeni model, Ferretti Custom Line serisi süperyatların üretime başlamasının 20. yılında yapılan kutlamalarda tanıtıldı. En büyük süperyat 20. yılın hediyesi oldu. Kutlamalarda ayrıca Navetta 37 süperyatının da duyurusu yapıldı.

42 metre uzunluğundaki Navetta 42'nin tasarımını, Zuccon International Project tasarım ofisi gerçekleştirdi. Projeyi, tasarım sürecinde Zurcon Feretti grubunun stratejik komitesi ve mühendislik departmanı ile birlikte geliştirdiler.

Yarı deplasman sınıfı Navetta 42 de yat sahibinin arzusuna göre şekillendirilebilecek, kendisi ve konuklarına muhteşem alanlar sunan dört güverte bulunuyor.

Navetta 42-2

Yachts Miami Beach Boat Show sırasında tersane yetkililerince verilen bilgilere göre, Navetta 42'nin harika düzenlenmiş bir yerleşimi var. Yerleşiminde, güvertedeki yaşam akışının kolaylaşmasını sağlamak için en etkili organizasyon yapısı uygulanmış. Bu yerleşim yat sahibi ve konukları için büyük bir özgürlük ve mahremiyet sunarken, diğer yandan da kaptan ve mürettebat için hareket serbestisi sunuyor.

Süperyatın ana güvertesine yat sahibi kamarası konumlandırılırken, alt güverteye arzuya göre beş konuk kamarası veya 4 VIP süit kamara yerleştirilebiliyor. Bunun yanı sıra, süperyatta görev yapacak olan kaptana ait bir özel kamara ve ayrıca altı mürettebat için kamara bulunuyor. Kaptan kamarası üst güvertede köprüye yakın bir yere konumlandırılmış.

Yatın arka bölümünde deniz seviyesinde büyük bir platform yer alıyor. Bu arka alana açılan ,büyük bir kapağı olan garajda tender hizmet teknesi ve konukların eğlencesi için pek çok deniz aracı bulunuyor. 

Navetta 42-3

Yeni Navetta 42, alıcılara beş farklı motor seçeneği ile sunuluyor. Ferretti tarafından verilen bilgilere göre, standart motor seçeneği ile 10 knot seyir hızında okyanus aşırı 3.000 deniz milinden fazla menzile ulaşabiliyor.

Başarılı İtalyan tersanesi Amerika’da yaptığı tanıtımlar sonrasında, ünlü Navetta serisine Navetta 37 ve Navetta 42 süperyatlarını eklemiş oldu. İtalyan üretici, Navetta 33 Custom Line süperyatından ondan fazla adette sattı. Ayrıca sadece geçtiğimiz yıl da Custom Line Navetta 28 süperyatından iki adedini teslim etti.
www.ferrettigroup.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.