Satılık Tekneler

Yeni Navetta 35 Süperyat
01.09.2015 Yeni Navetta 35 Süperyat
Filippetti, yeni amiral gemisi N35’i tanıttı. Muazzam hacmiyle etkileyici yaşam alanları sunan yeni süperyat projesi, beklentilerin fazlasını sunuyor. Üç ayrı güneşlenme alanı; baş, kıç ve yatın orta kısmında ayrı ayrı konumlanıyor. Master kamara, ana güvertede yer alıyor. 

Navetta-35-Süperyat

Kategorisinde en büyük yat olan N35’in açık yemek alanı kıç tarafta, tamamen ana kamaraya özel bir alan olarak tasarlanmış. 

N35’in alt güvertesinde dört adet misafir kamarası mevcut. Ebeveyn banyoları bulunan kamaralardan üçü çift, biri ise tek kişilik. 

Orta kısımda büyük ve tam donanımlı spor salonu bulunan süperyatın, yine bu kısmında masaj salonu ve sauna da mevcut. Harika manzara eşliğinde egzersiz ortamına sahip spor salonunun açılır kapanır balkonu da var.

Navetta-35-Süperyat-2
Navetta-35-Süperyat-3
Navetta-35-Süperyat-4
Navetta-35-Süperyat-5

Flybridge’deki güneşlenme alanı, sonsuz havuz ile lüks bir atmosfere bürünmüş. Burada iki adet geniş oturma grubu ve kahve sehpaları tasarımda yer alıyor. 

Navetta 35 süperyatın tüm kapalı yaşam alanları geniş camlar sayesinde güneş ışığından maksimum düzeyde faydalanacak şekilde tasarlanmış. Master kamaranın camları, baş tarafa doğru yuvarlanarak dış görüş açısını arttıracak şekilde tasarlanmış. 

İki adet Cat 1150 beygir makineye sahip olan N35 süperyatın seyir sürati 14 knot. Maksimum sürat ise, 18 knot olarak veriliyor. Süperyatın mesafe kapasitesi 4 bin 500 deniz mili. www.filippettiyacht.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.