Satılık Tekneler

Yeni Motoryat Evo 43
16.12.2015 Yeni Motoryat Evo 43 İtalyan Blu Emme Yachts tersanesinde prototipi üretilen Evo 43, bir düğmeye basılarak gövdesini büyütüyor. Çağının ötesinde bir tasarıma sahip olan motoryatın projesi, Studio Tecnico Rivellini tarafından tasarlandı ve geliştirildi, Sea Engineering Group parçası olan Blu Martin tarafından inşa edildi.

evo-43

Blu Martin Yachts ve başarılı yat tasarım stüdyosu Tecnico Rivellini tarafından tanıtımı yapılan, sağlam ve modüler Evo 43, 13 metre boyuna rağmen hafif ve kolay kullanımı ile, sahip olduğu iki adet Volvo 320kW motorla 68 km/saat hıza çıkabilmektedir. Kullanılan infüzyon teknikleri sayesinde, yapısal sorunlar ortadan kaldırılmış ve geliştirilmiş gemi inşa tasarım yazılımlarının sağladığı bir dizi simülasyonlar sonrasında, mühendisler yeni Evo 43' de yaklaşık olarak % 20 ağırlığı azaltmayı başarmışlardır.

evo-43-2

Evo 43'ün en heyecan verici özelliği, kesinlikle genişleyen arka platformu. Açılır kanatları sayesinde konuklarına yüzde 40 oranında daha geniş bir alan sunmaktadır. Ayrıca, güvertenin içinden çıkan şezlongları ve denize uzanan bir de merdivenli platformu ile benzersiz bir tasarıma sahip. Çok farklı bir tasarıma sahip olan Evo 43'ün, iç dekorasyonu da arzu edildiği şekilde düzenlenebiliyor. Motoryatta iki kamara, bir banyo, dolaplar ve bir de yemek salonu yer alıyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.