Satılık Tekneler

Yeni Monte Carlo 4, Eylül’de piyasaya çıkıyor
20.07.2015 Yeni Monte Carlo 4, Eylül’de piyasaya çıkıyor
Beneteau, yeni Monte Carlo 4 motoryatını önümüzdeki Eylül ayında piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. İlk olarak Kuzey Amerika pazarına çıkacak olan Monte Carlo 4, ABD’nin California eyaletindeki Newport Beach’de yapılacak olan Lido Boat Show’da sergilenecek. 

Monte-Carlo-4

43 feet boy uzunluğunda olan Monte Carlo 4, flybridge’e sahip bir tasarım. 50 feet’lik Monte Carlo 5’in bir küçük kardeşi olan yeni Monte Carlo 4, MC5’in çizgilerini taşıyor. Sadece görsel olarak değil, Monte Carlo 5’te yer alan Volvo Penta IPS 500 itiş sistemi yeni MC4’te de kullanılıyor. 

Monte-Carlo-4-1 Monte-Carlo-4-2
Monte-Carlo-4-3 Monte-Carlo-4-4
Monte-Carlo-4-5 Monte-Carlo-4-6

Nuvolari & Lenard yeni MC4 motoryatın dış tasarımını yaparken, Andreani Design motoryatın iç tasarımını tamamladı. 

Monte-Carlo-4-7 Monte-Carlo-4-8

Kokpit ile iç kısmı ayıran geniş cam kapı, MC4’ün karakteristik özelliği olarak göze çarpıyor. Tamamen açıldığında geniş ve engelsiz bir açık hava yaşam alanı oluşuyor. İçerideki tam donanımlı mutfak, orta kısımda yer alıyor. Geniş camlar sayesinde büyük salon kısmında 360 derecelik manzara, yüksek miktarda güneş ışığı ile son derece ferah bir atmosfer ortaya çıkıyor. Alt güvertede ise ebeveyn banyoları ile birlikte iki adet suit kamara mevcut. 
 
montecarlo.montecarloyachts.it

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder