Satılık Tekneler

Yeni MJM 35z
30.03.2017 Yeni MJM 35z Amerikalı üretici MJM Yachts, yeni MJM 35z modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Çok yönlü gezi sınıfı teknelerdeki limitlenmiş özellikler sorunu, MJM 35z’de karşımıza çıkmıyor. Aksine, yeni tekne sportif olduğu kadar tüm diğer ihtiyaçlara fazlasıyla cevap veriyor. 

MJM 35z

İlk olarak teknenin rakamları incelenecek olunursa, 44 knot sürate erişebildiği göze çarpıyor. Bu muazzam sürat teknesinin yakıt tüketimi, rakamlarından bahsedilince ikinci planda kalıyor. MJM 35z, 33 knot süratle 300 deniz mili mesafeden fazla katedebiliyor. Bu verimli yapısını, hafif kompozit epoksi malzemeden üretilmesine borçlu.

MJM 35z.

İlk gövdesi Haziran ayında suya inecek olan MJM 35z, klasik gövde görünümüyle birlikte dekorasyon anlamında da klasik detaylar sunuyor. Kiraz ahşabı kullanılan detaylarla birlikte, tik ve çoban püskülüne yer verilmiş. 

MJM 35z..

Fazlaca saklama alanı tasarlanmış olan mutfağında, aynı zamanda geniş bir tezgah alanı da mevcut. Alt güvertenin baş tarafındaki V-şekilli oturma grubu, yemek alanının yanı sıra konaklama için yatağa da dönüşebiliyor. 

MJM 35z,

Yeni 35z’de şaşırtıcı seçenekler sunuluyor. Bunların başında Seakeeper 3 dengeleyici geliyor. Ek olarak tam boy bimini seçeneği, tüm kokpiti gölgeleyecek kadar geniş. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.