Satılık Tekneler

Yeni Mito 45
19.07.2017 Yeni Mito 45 MV Marine, yeni servis botu Mito 45’i piyasaya sundu. Amerikalı bir müşteri için suya indirilen bot, İtalya’nın Divine Sahili’nde denizle buluştu. 

Mito 45

Cetera ve Amalfi arasında sürdürülen deniz testlerinde, 45 knot sürate erişildi. Seyir süratinin ise 30 knot olduğu açıklandı. Mito 45 bu muazzam performansı, Turbo Diesel Mercure 4.2 TDI 370 beygir çift motoruyla garanti ediyor. 


Mito 45.

Yeni Mito 45, emsallerine göre ortalama %30 daha hafif. Bu sayede çok daha az yakıt tüketiyor ve çok daha az emisyon rakamları ortaya koyuyor. Özel olarak Amerikan pazarı için tasarlanan Mito 45, bu pazara hitap edebilmek için boy hizasında ön cam ve cama bağlanan T-top’a sahip. Botun pilot ve co-pilot koltuklarının elektrikli ayarlanabilir özelliği de dikkat çekici.

Mito 45.. Mito 45,

Mito 45’in kamarasında çift yatak yer alıyor. İki büyük pencere ve ayrı bir banyo mevcut. 14 metrelik boyuna, geniş güverte evine ve geniş kıçına rağmen Mito 45, orta konsol özelliği ve pratikliğiyle gerçek bir şişme bot hissinden ödün vermiyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.