Satılık Tekneler

Yeni Mazu 38
12.01.2017 Yeni Mazu 38 Türk butik yat tasarımcısı ve üreticisi Mazu Yachts, ilk kez 2016 Monaco Yacht Show’da tanıttığı yeni Mazu 38 tender teknesinin, ikicisinin de satışından duyduğu mutluluğu açıkladı. Satılan teknelerin her ikisi de, 12 metre uzunluğundaki modelin “open version” tarzında olanları.

Mazu 38

Mazu Yachts piyasaya ilk girişini, dinamik tasarımlı, benzersiz iç - dış mekan genişliği ve konforuyla etkileyici süperyat tender veya günlük gezi teknesi olarak kullanılacak modeli ile yapmıştı. Mazu Yachts, soğuk kalıp sistemiyle ürettiği şık ve agresif görünümlü süratli motoryatları ile tanınıyor. Mazu Yachts, gövdeye ekstra sağlamlık ve hafiflik kazandıran yapı tekniği nedeniyle, “el yapımı süperyat' sanatı ile rakiplerinden öne çıkıyor.

Mazu 38.

Satılan her iki Mazu 38 teknesinin de kıç güvertesinde, "al-fresco" yemek alanı içeren açık plan düzeni ile bir tam donanımlı süit kamarası bulunuyor. 1. gövdenin dış rengi metalik gri, 2. gövde ise çok lüks görünümlü inci beyazı olacak. Göz alıcı “moda” söz konusu olduğunda 2. gövdenin bordo kırmızısı Foglizzo deri minderleri ve oturma gruplarına ilaveten, Alcantara kumaşlarla iç dekorasyon zenginleştirilecek. Bu tekne, 2017 yılının bahar aylarında İspanya’nın Mayorka adasında sahibine teslim edilecek. Bu arada, 1. gövde ise Monako bayraklı olacak ve sahibine Monte Carlo’da kavuşacak.

Mazu 38..

Misafir konforunu en üst düzeye çıkarmak için teknelerde biri içeride diğeri dışarıda olmak üzere, tüm ekipmanları Gaggenau markalı iki mutfakçık bulunuyor. Mutfakçıklarda ocak, ızgara, mikrodalga ve fırın ile birlikte lavabo, buzdolabı, derin dondurucuya ilaveten geniş saklama bölmeleri de düşünülmüş.

Mazu 38...

Biminisi, arka güverte duşu ve kıçta geri çekilebilir bir yüzme merdiveni olan yüzme platformuyla Mazu 38, ekstra seyir avantajları sunuyor. El yatırması karbon gövde, tekneye ilave güç ve hafiflik sağlıyor.
1. gövdede Volvo IPS 400 kullanılarak maksimum hızı 36 knot olurken, konforlu seyir hızı 30 knot.

Mazu 38....

2. gövdede ise, Volvo IPS 600 kullanılarak maksimum 45 knot hıza erişilebilecek ve konforlu seyir 34 knot olacak. Her iki gövdenin ağırlığı da 9 ton ve her ikisi de ana süperyattan kıyıya hızlı ulaşım amaçlı kullanılacak.
Teknede 80 litre / saat kapasiteli temiz su makinesi, 5KW jeneratör ile 20.000 BTU klima da yer alıyor.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder