Satılık Tekneler

Yeni Maritimo X60
03.08.2017 Yeni Maritimo X60 Dünyanın önde gelen yat üreticilerinden Maritimo, lüks gezi sınıfı yatları yelpazesinde yeni bir sayfa açıyor. Firma sahiplerinden Tom Barry-Cotter’ın lansman öncesi açıklamalarına göre yeni X-serisi, şirket tarihinde şimdiye kadar çalışılmış en büyük tasarım ve geliştirme projesinin ürünü. 

Maritimo X60

X-serisinin gözbebeği, şaftlı Maritimo X60’ın, teknolojik açıdan şimdiye kadar üretilmiş en gelişmiş model olduğunun altı çiziliyor. Dünya Şampiyonu ünvanına sahip Maritimo Racing Team’in kanıtlanmış yarış donanımlarıyla, en yeni 3 boyutlu modelleme ve akışkanlar dinamiği yazılımlarının kullanıldığı X60 motoryat, sınıfında fark yaratacak bir model olmaya hazırlanıyor.

Maritimo X60.

Yüzme platformundan da ulaşılabilen geniş kıç kamarası, X60’ın dikkat çeken farklarının başında geliyor. Bu etkileyici tasarım unsuru, X60’ı 70 feet sınıfındaki sportif motoryatlarla yarışabilir hale getiriyor. Bu bölüm alıcılara kapalı mekan da sunabilen bir beach club, queen kamara, Avrupa stili mutfak veya servis teknesi garajı olarak opsiyonlanacak.

Maritimo X60..

Yeni X60’ın mutfak ve dümen istasyonunun üzerinde elektrikli açılır biçimde tasarlanmış olan sunroof’ları öne çıkan özelliklerinden.

X60, standart olarak 4 kamaralı opsiyonla piyasaya sürülecek. Kıç taraftaki Queen kamara, baş tarafta konumlanan VIP kamara, gövdenin merkezinde sancak tarafta yer alan ikiz kamara ve gövdenin tüm genişliğinden faydalanan master suit, motoryatın konaklama kapasitesini oluşturuyor.

Maritimo X60...

Şaft itiş sistemine göre özel olarak tasarlanan gövdesi, standart çift Volvo D13 900 beygir makinelerle donatılacak. Müşteri talebine göre Volvo’nun 1000’er beygirlik dizel makineleri veya Scania’nın 825 ve 925 beygirlik seçenekleri de sunulacak. Verimli gövde yapısı sayesinde yakıt ekonomisini sınıfının üst seviyelerinde sunan X60’ın yakıt kapasitesi 4200 litre.
 
Maritimo yatları Türkiye’de UTL Skiper firması tarafından satışa sunulmaktadır. 

UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.